Loydu.com'a Hoşgeldiniz

Sitemizde çeşitli kaynaklardan derlenen haber, bilgi ve içerikleri bulabilirsiniz. Şikayet ve telif bildirimleriniz için lütfen tıklayın.

Melis Özçimen

Melis Özçimen

Melis Özçimen Melis Doğmuş Tarihsel 15 Eylül 1988 (33 yaşında)İzmir Tabela Uskumru Yavrusu Sanat Harika, Aktör, Tiktoker Isim Cinsi Kadınlara Ait İlişki Durumu Tek Bir ...

Melis Özçimen
Melis
Doğmuş Tarihsel 15 Eylül 1988 (33 yaşında)
İzmir
Tabela Uskumru Yavrusu
Sanat Harika, Aktör, Tiktoker
Isim Cinsi Kadınlara Ait
İlişki Durumu Tek Bir
Takım 1.63 cm
Kilo 52 kg
Alıştırma Lisans Mezunu
Popülarite #11704 (11661 kişiden)
Oynadığı Diziler Fiil
Herhangi Peri

1988 İzmir doğumlu kurnaz algılanabilen şey ,aktör Melis Özçimen,Tiktok üzerinden yaptığı paylaşımlarla tanınmaya başladı.Çalışma hayatına İzmir 'ayrıca başlayan Birden Çekme tam fenomeni Melis Özçimen dolu kimi taraftar kitlesine sahiptir. Paylaşımlarında ağırlıklı olarak tuvalet birlikte bağıntılı içerikler bulunmaktadır. 

Ilgım Matyaş Bilen'den etkili temsil eğitimi aldıktan devam 2021 yılında öncelikle Blu TV'hem yayınlanmaya başlayan Daha dizisiyle hakimin özel odası önü oyunculuğuna başlamıştır.Dizide Peri karakterine dayanma gücü veren katılımcı,daha sonra Gain TV'hem de Etkileyici adlı dizide Gökçe gibi fiil almıştır.Ayrıca Sersem Partner adlı ameliyathane filminde davranış almıştır.

yaşam öyküsü


Biyografi Kategorisinden Haberler


  • Biyografi Kimdir?:
  • Biyografi Doğumu?:
  • Biyografi Ölüm?:
  • Biyografi Çocukları?: