Loydu.com'a Hoşgeldiniz

Sitemizde çeşitli kaynaklardan derlenen haber, bilgi ve içerikleri bulabilirsiniz. Şikayet ve telif bildirimleriniz için lütfen tıklayın.

Meta'nın VR kulaklıkları, öngörülebilir gelecekte Qualcomm çiplerini kullanmaya takip edecek | Teknoloji

Meta'nın VR kulaklıkları, öngörülebilir gelecekte Qualcomm çiplerini kullanmaya takip edecek | Teknoloji

Mal, Quest imgesel güncellik kulaklık serisinde Qualcomm'un çiplerini kullanmaya uygulama edecek ve Qualcomm, YERINE GETIRME 2022'ayrıca "özelleştirilmiş" kırıntı setleri yazmak dolayı kimi...

Mal, Quest imgesel güncellik kulaklık serisinde Qualcomm'un çiplerini kullanmaya uygulama edecek ve Qualcomm, YERINE GETIRME 2022'ayrıca "özelleştirilmiş" kırıntı setleri yazmak dolayı kimi araya geliyor. Qualcomm Technologies -li özelleştirilmiş hayali güncellik fazla çalışıyoruz. Mal CEO'su Mark Zuckerberg baskı açıklamasında, "Quest ürünlerinin gelecekteki yol haritamız uygun Snapdragon XR platformları ve teknolojisi göre desteklenen marka setleri" dedi.

Meta's Quest 2, Qualcomm'un Snapdragon XR2'si yoluyla destekleniyor, bu nedenle aslen takip ediyor. statüko ile. bununla beraber, Qualcomm'un "de şirketlerin mühendislik hem küçük ekiplerinin papaz adayı nesil platformlar ve temel teknolojiler adamak amacıyla teknik işbirliğini derinleştireceğini" söylemesiyle, iki şirketin rahibe adayı nesil kırıntı setlerini büyütmek uygun alışılmış kimi şekilde çalışacak olası görünüyor.

Bu yılın başlarında Qualcomm, AR gözlükleri için özel çipler üstünde Microsoft -li hiç durmadan çalıştığını ve Microsoft'un "güçsüz" ve ısırma açısından bereketli giyilebilir ürünler vaat ettiğini duyurdu. Qualcomm, "kesin AR çipleri uzatmak göre Microsoft beraber çalıştığını" söyledi, bu yüzden bütün iki rakiple hem öyle ya da böyle farketmez faaliyet üstüne çalışıyor gibi görünüyor.

Teknoloji'tan n,yet dakika ilan uyarıları olmak için tarayıcı bildirimlerini açınBildirimleri istediğiniz vakit ayarlar menünüzden bozuk bırakabilirsiniz.Şu anda değilAçıldıAçıldı

Meta mal veriye bir kat daha pozitif dışderi yapılır, zar zor aslında kaderini sanat, sosyalleşme, numara ve daha fazlası dolayı VR'da başkalarıyla tanıma fikri. Tasarımda söz sahibi olarak, fikirlerinin uygulanmasını iktidardaki kimi şekilde kolaylaştırabilir. Zuckerberg, "Cep telefonlarından aksine sanal gerçeklik oluşturmak, mekansal hesap, zarar ve biçim faktöründe acemi, aşırı boyutlu zorluklar getiriyor" dedi. "Bu marka setleri, gerçek dışı gerçekliğin sınırlarını zorlamaya devam etmemize ve hayali deneyimler sunmamıza arkadaş olacak."

Mal, az dönem ilkönce Quest 2 kulaklığının fiyatını, hemen hemen iki yaşında olmasına ise de 300 dolardan 400 dolara çıkardı. . Bu, apaçık, kısmen cips ve bileşenlerin kıtlığı ve yüksek fiyatları nedeniyledir. Bunları istikbal kuşak karşı indirmeyi umuyor belki, karşı takdirde aşırı az kullanıcı bu haşmetli imgesel aldatmaca alanlarına erişebilecek.


Teknoloji Haberleri Kategorisinden Haberler