Loydu.com'a Hoşgeldiniz

Sitemizde çeşitli kaynaklardan derlenen haber, bilgi ve içerikleri bulabilirsiniz. Şikayet ve telif bildirimleriniz için lütfen tıklayın.

Mete Gazoz

Mete Gazoz

Aslına Uygun Adı Mete GazozMedeni Hali BekarToplam Görüntülenme 1585Doğum Önemli 08.06.1999 (21 yaşında)Burç İkizlerSosyal Basın Hesapları -facebook.com/mete.gazoz https,//twitter.com/met...

Aslına Uygun Adı Mete Gazoz
Medeni Hali Bekar
Toplam Görüntülenme 1585
Doğum Önemli 08.06.1999 (21 yaşında)
Burç İkizler
Sosyal Basın Hesapları
-facebook.com/mete.gazoz
https,//twitter.com/metegazoz
-instagram.com/metegazoz/
-youtube.com/channel/UCNzNd9hvfmXXqe0CToPt,
Meslek
Okçu
Doğum Yeri
İstanbul
Milli okçu Mete Gazoz, İstanbul Okçuluk Damlacık ve Spor Kulübü sporcusu kadar kariyerini sürdürmektedir. 2010 'da başladığı azimli okçuluk kariyerinde, 2013 senesinden giymiş olarak milletlerarası arenada ülkemizi oyunculuk etmeye takip etmektedir. Demin 14 yaşında minikler kategorisinde yarışırken, büyükler kategorisinde A Milli Aşiret kadrosuna dahil olmuştur. Genç dünya sıralamasında 3. büyüklerde keşke 28. hizada durum bölge Mete Gazoz, Avrupa Şampiyonası 'nda azarlama bodrum girişi açılış Türk atlet ayrıca, Avrupa ve Mizaç Şampiyonası beraber hiç durmadan Olimpiyat Oyunları 'nda okçuluk branşında oymak belirten en yavru Türk sporcudur. 2018 yılında Almanya Berlin'de düzenlenen Yapı Kupası 4. etek yarışmalarında erkekler her günkü yayda altın madalya kazanmıştır. 1999 yılında İstanbul'hem de dünyaya gelmiş, esasen Sakarya Adapazarı nüfusuna kayıtlıdır. İkizler burcudur.


Biyografi Kategorisinden Haberler


  • Biyografi Kimdir?:
  • Biyografi Doğumu?:
  • Biyografi Ölüm?:
  • Biyografi Çocukları?: