Loydu.com'a Hoşgeldiniz

Sitemizde çeşitli kaynaklardan derlenen haber, bilgi ve içerikleri bulabilirsiniz. Şikayet ve telif bildirimleriniz için lütfen tıklayın.

Microsoft, papaz adayı Xbox Game Pass Friends & Family planını ve fiyatını onayladı

Microsoft, papaz adayı Xbox Game Pass Friends & Family planını ve fiyatını onayladı

Hafta sonu Xbox Game Pass Friends & Family markasını ortaya çıkaran amma sızıntının arkasından, Microsoft acemi planını resmileştirdi ve İrlanda ve Kolombiya'daki fiyatlarını açıklad?...

Hafta sonu Xbox Game Pass Friends & Family markasını ortaya çıkaran amma sızıntının arkasından, Microsoft acemi planını resmileştirdi ve İrlanda ve Kolombiya'daki fiyatlarını açıkladı. Acemi abonelik, Xbox Game Pass üyelerinin İrlanda'da ayda 21,99 ? ve Kolombiya'da 49,900 COP karşılığında dört adede öyle dost ya da ailevi üyesiyle paylaşımda bulunmasına olanak tanıyacak.

Microsoft bu yeni Game Pass'i kısıtlamıyor. dizayn safça aileye ait üyelerine yöneliktir ve özgün tahdit, Insanlar ve Aileye Ait planına eklenen kişilerin farketmez ülkede olması gerektiğidir. Microsoft şimdi bu yeni Xbox Game Pass Ev Halkı ve Aile planını İrlanda ve Kolombiya'da sınama ediyor ve Xbox Game Pass Ultimate uygun aylık normal 12,99 ? yerine aylık 21,99 ? fiyatla. Bu, katışıksız olağan Xbox Game Pass Ultimate avantajlarını katılmak için birey başına ayda bir olan 5 ?'dan daha kasılmış amma yoğunluk.

Rahibe Adayı Ev Halkı ve Ailevi aboneliği artık düzgün. Aidat, Microsoft

"Şimdi bu planı Kolombiya ve İrlanda Cumhuriyeti'nde uyguluyoruz. Gelecekteki ülkeler/bölgeler önümüzdeki aylarda eklenebilir," diyor Microsoft yaklaşık SSS'da. Microsoft, Avrupa'nın geri kalanı, Birleşik Alem veya ABD amacıyla hemen şimdi alıntı açıklamadı, anca ABD'hem Xbox Game Pass Friends & Family için ayda bir 25 ABD doları olması inandırıcı.

taslak, saf planınızda bakiye süreyi uyumlu olmak anlamına gelir ve Microsoft, Insanlar ve Aileye Ait planına yaklaşık dönüşüm gerçekleştirir,

30 zaman Xbox Game Pass Ultimate = 18 gündüz Xbox Game Pass Ev Halkı ve Aile 30 zaman Xbox Game Pass ( Konsol) = 12 zaman Xbox Game Pass Yakınlar ve Ailevi 30 dönem PC Game Pass = 12 gün Xbox Game Pass Arkadaşlar ve Aile 30 dönem Xbox Live Gold = 12 gündüz Xbox Game Pass Arkadaşlar ve Aileye Ait 30 gün EA Play = 6 zaman Xbox Game Pass Arkadaşlar & Aileye Ait

Microsoft şu anda ayda 9,99 ABD doları karşılığında Xbox Game Pass yoksa PC Game Pass sunmaktadır. Özbeöz iki abonelik da çevrimiçi şiddetli oyunculu yetenekleri içermez, anca 14,99 ABD doları karşılığında Xbox Game Pass Ultimate'a yükseltebilirsiniz ve bu, konsol, PC, EA Play erişimi ve Xbox Live Gold çevrimiçi çok oyunculu için Game Pass'in kilidini açar.

Xbox Game Pass Friends & Ailevi, değişik dört arkadaş yahut ailevi üyesi amacıyla farksız Xbox Game Pass Ultimate avantajlarını içerecek. Bu özet beş kişidir ve ayrıca Xbox Cloud Gaming, Xbox Live ve üstelik oyunların PC Game Pass sürümlerine erişim içerir.


Teknoloji Haberleri Kategorisinden Haberler