Loydu.com'a Hoşgeldiniz

Sitemizde çeşitli kaynaklardan derlenen haber, bilgi ve içerikleri bulabilirsiniz. Şikayet ve telif bildirimleriniz için lütfen tıklayın.

Microsoft, tablo performansını büyümek karşı Xbox Series S geliştiricilerine bir kat daha pozitif anı veriyor

Microsoft, tablo performansını büyümek karşı Xbox Series S geliştiricilerine bir kat daha pozitif anı veriyor

Microsoft, Xbox Series S numara geliştiricilerine konsoldaki hafıza boyunca daha fazla otorite sağlıyor. Alışılmış zamanda geliştiriciler için rahibe adayı bazı Xbox yapım ur kiti piyasa...

Microsoft, Xbox Series S numara geliştiricilerine konsoldaki hafıza boyunca daha fazla otorite sağlıyor. Alışılmış zamanda geliştiriciler için rahibe adayı bazı Xbox yapım ur kiti piyasaya sürüldü ve geliştiricilerin Xbox Series S oyunlarına erişmesi uygun daha artı bellek boşaltıyor ve belirli oyunlarda performansı artırıyor.

"Yüzlerce bütünler megabayt hafıza Microsoft'un Game Dev ekibi, güncellemeleri detaylandıran bazı videoda, bundan böyle Xbox Series S geliştiricilerinin kullanımına açık" diyor. "Bu, geliştiricilere bellek boyunca daha fazla hakimiyet sağlayarak, belleğin kısıtlı olduğu koşullarda kroki performansını iyileştirebilir."

299$'lık Xbox Series S, 120 fps'ye kadar 1440p hile kapasitesine sahip amma konsol gibi piyasaya sürüldü, anca türlü püf noktası sadece 1080p'ye ulaştı ve daha kuvvetli olanın bir kat daha uzun çatı hızları olmadan Xbox Series X. Microsoft'un daha büyük ve daha kuvvetli Xbox Series X konsolu ağır bir kat daha pozitif GPU gücüyle kazanç, hemen hemen aynı zamanda 16 GB RAM'e sahiptir, bir kat daha abes Xbox Series S eğer safça 10 GB'a sahiptir. Microsoft, işletim sistemi görevleri karşı bir 2 GB ayırdığı için geliştiricilerin S Serisinde kimi 8 GB bellekle çalışması gerekiyor.

Bu anı kısıtlamaları Digital Foundry göre uzun uzadıya açıklanmıştır ve geliştiricilerin oyunları optimize etme etrafında kimi sancı hissettikleri bildiriliyor. Xbox Series S. Özellikle Series S, X -li farksız CPU'ya kalıp olduğundan, Xbox Series S'nin CPU ve GPU gücü bir kat daha azdır, hemen hemen hiç anı durumu bir kat daha fazladır. Microsoft'un abes da olsa iyileştirmeleri, Xbox Series S uygun püf noktası sürgün konusundaki bu sürtüşmenin bazı kısmının azaltılmasına destek belki.

Microsoft de "çizelge imgesel adreslerinin kroki -siz sanallardan zorunlu ölçüde bir kat daha geri atama edildiği biraz sorunu ele aldı. adresleri", bu hem de Xbox oyunlarının bundan böyle Microsoft'un Xbox geliştirici araçlarına eklediği diğer n,yet anı geliştirmelerinden ileride yararlanabileceği anlamına geliyor. Her bunlar, el altında Xbox Series S üzerinde iş yaklaşık oyunlarda performansta yaklaşık iyileştirmeler göreceğimiz anlamına geliyor.


Teknoloji Haberleri Kategorisinden Haberler