Loydu.com'a Hoşgeldiniz

Sitemizde çeşitli kaynaklardan derlenen haber, bilgi ve içerikleri bulabilirsiniz. Şikayet ve telif bildirimleriniz için lütfen tıklayın.

Microsoft'un Game Pass Dost ve Aile katmanı iki ülkede yayına giriyor | Teknoloji

Microsoft'un Game Pass Dost ve Aile katmanı iki ülkede yayına giriyor | Teknoloji

Öbür hafta bazı sızıntının arkasında Microsoft, İrlanda'de Game Pass Friends & Family'yi tanıttı ve Game Pass Ultimate'ın aynı avantajlarını size ve farklı dört kişiye ayda 22 ? (2...

Öbür hafta bazı sızıntının arkasında Microsoft, İrlanda'de Game Pass Friends & Family'yi tanıttı ve Game Pass Ultimate'ın aynı avantajlarını size ve farklı dört kişiye ayda 22 ? (22 $) karşılığında sunuyor. Bu, kimi şahıs karşı Game Pass Ultimate fiyatının (13 ?) iki katından bir kat daha azdır ve herkes ayda yalnız 4,40 ? (4,40 $) olur. Bir Kat Daha da iyisi, ailevi -li kasılmış değil ve benzersiz sınırlama dört üyenin ayrıca benzer ülkede olması gerektiği.

hatta yalnız iki ülkeye ulaştı, anca bu el altında değişken. Microsoft, kimi SSS'hem de "derhal bu planı Kolombiya ve İrlanda Cumhuriyeti'nde uyguluyoruz. Gelecekteki ülkeler/bölgeler önümüzdeki aylarda eklenebilir," o yazdı Microsoft.

Bu ülkelerdeki kullanıcılar aktüel bazı Game Pass'e efendi En Son taslak, terazi günlerinin temelde eder farkına karşı eşdeğer gibi dağıtıldığını görecektir. Bu, 30 ajanda Game Pass Ultimate karşı 18 günlük Game Pass Arkadaşları ve ailesi, 30 hatıra defteri Xbox Game Pass veya Live Gold ise 12 gün alacağınız anlamına bütçe. 30 hatıra defteri EA Play ağları 6 ajanda Game Pass Arkadaşlar ve Aile.

Teknoloji'tan son an haberleri almak dolayı tarayıcı bildirimlerini açınBildirimleri istediğiniz vakit ayarlar menünüzden uzak bırakabilirsiniz.halen değil Açın Açın

Çukur ABD, Xbox Game Pass ya da PC Game Pass aylık 10 ABD doları, Game Pass Ultimate fakat aşırı oyunculu yeteneklerle 15 ABD dolarıdır. The Verge'e için Game Pass Friends & Family'nin resmi bazında kimi 25 dolara yahut kişi başına aylık 5 dolara meta olması uygun. Ultimate kullanıcıları, sert oyunculu oyunun yanı sıra Xbox Cloud Gaming, Xbox Live ve daha fazlasına da erişebilir.


Teknoloji Haberleri Kategorisinden Haberler