Loydu.com'a Hoşgeldiniz

Sitemizde çeşitli kaynaklardan derlenen haber, bilgi ve içerikleri bulabilirsiniz. Şikayet ve telif bildirimleriniz için lütfen tıklayın.

Microsoft, Xbox Game Pass aile planını sınama etmeye başladı

Microsoft, Xbox Game Pass aile planını sınama etmeye başladı

Microsoft, abonelerin avantajlarını başkalarıyla paylaşmalarına amaç tanıyacak yaklaşık Xbox Game Pass aile planını yargılama etmeye başlıyor. Bu Xbox Game Pass ailevi planının bir ö...

Microsoft, abonelerin avantajlarını başkalarıyla paylaşmalarına amaç tanıyacak yaklaşık Xbox Game Pass aile planını yargılama etmeye başlıyor. Bu Xbox Game Pass ailevi planının bir önizlemesi bugün Kolombiya ve İrlanda'hem de asıl ve yargılama kullanıcıları aynı ülkede oldukları sürece aboneliklerine dört kişiye o kadar ekleyebilecekler.

" Microsoft'ta üst ilim program yöneticisi Tyler Mittleider, Kolombiya ve İrlanda'hem de bugünden itibaren Xbox Insider'lar, aniden fazla kişinin Game Pass Ultimate avantajlarını paylaşmasına kapsam tanıyan bazı planın önizlemesini yapmaya başlayabilir" ki açıklıyor. "Bu, aboneliğinize dört kişiye kadar eklemenizi sağlayarak, hepsi Xbox Game Pass Ultimate oyunlarına özgün erişime kalıp iken, arkadaşlarınız ve ailenizle konsol, bilgisayar ve gölge genelinde galip Game Pass oyunlarını oynamayı bir kat daha hem de kolaylaştırıyor. anlam ve avantajlar."

Microsoft'un bazı süredir Xbox Game Pass dolayı biraz ailevi planı tasarladığı söyleniyordu ve bu önizleme, Xbox Game Pass Ultimate paylaşımının nasıl bir kat daha pozitif çalışacağını duruşma etmeye hazırlandığını gösteriyor. genel olarak.

Microsoft hemen ayda 9,99 ABD doları karşılığında Xbox Game Pass yoksa PC Game Pass sunmaktadır. Hiçbiri çevrimiçi şiddetli oyunculu yetenekleri içermez, kıtı kıtına 14,99 ABD Doları karşılığında Xbox Game Pass Ultimate'a yükseltebilirsiniz ve bu, konsol, PC, EA Play erişimi ve çevrimiçi çok oyunculu uygun Game Pass'in kilidini açar.

Kolombiya yoksa İrlanda'daki dava kullanıcıları anlaşma imzalayabilir Microsoft Store'hem de günümüzde rahibe adayı Xbox Game Pass Ultimate planı dolayı bazı Xbox Insider önizlemesi eldeki ve önizlemeye bağış yapmak, biraz planda bakiye süreyi "bayat üyeliğin finansal değerine dayalı" yeni bir plana dönüştürecek. nitekim, abartısız biraz aylık Ultimate üyeliğiniz varsa, bu rahibe adayı planda 18 günlük üyeliğe dönüştürülecek ve bu hem de, Game Pass paylaşımı bir kat daha geniş bazı lansman dolayı iyice kolay olduğunda Microsoft'un soyut bir gazete sunacağını gösteriyor.


Teknoloji Haberleri Kategorisinden Haberler