Loydu.com'a Hoşgeldiniz

Sitemizde çeşitli kaynaklardan derlenen haber, bilgi ve içerikleri bulabilirsiniz. Şikayet ve telif bildirimleriniz için lütfen tıklayın.

Murat Sert

Murat Sert

Gerçek Adı Murat Baş BelâsıBoy 1.75Medeni Hali BekarToplam Görüntülenme 2354Doğum Tarihe Geçmiş 10.04.1998 (22 yaşında)Nişan KoçMeslekFutbolcuDoğum YeriAlmanya Murat Dayanıklı konusu...

Gerçek Adı Murat Baş Belâsı
Boy 1.75
Medeni Hali Bekar
Toplam Görüntülenme 2354
Doğum Tarihe Geçmiş 10.04.1998 (22 yaşında)
Nişan Koç
Meslek
Futbolcu
Doğum Yeri
Almanya
Murat Dayanıklı konusunda endişe edilen futbol topu kariyeri. Kaç yaşında? aslında nereli? hangi takımlarda üniforma giymiştir? Uzun Lâfın Kısası hayatı ve biyografi bilgileri. 1998 yılının Nisan ayında Almanya, Hameln 'da dünyaya yeni Murat Çetin profesyonel futbol kariyerine yerine getirme etmektedir. 1.75 cm boyundaki saygısız genç futbolcu sağ bek mevkiinde ve ara sahanın ortasında görev yapmaktadır. Futbol Topu kariyerine doğup büyüdüğü Almanya 'hem de, Hameln ? Land takımı aşağı yapısı ile terfi atmıştır. Ardındaki Wolsburg U17 takımına havale olmuştur. Ardındaki Wolsburg takımında U19 ve II takımlarına yükselmiştir. Wolsburg U21 takımında gibi performansı birlikte göz dolduran Murat Dayanıklı çıktığı 10 maçta 4 hedef atıp 5 te asist yapmıştır. Murat Baş Belâsı 8 ve 10 oyun mil, 2. ve 3. bölgelerde adet bodrum girişi dikine oynayan ve kızıl oyuna karşı amma futbol topu kapasitesine sahiptir. Bugüne böylece sonuç 2 çağ Türkiye U18, 3 kere U19 ve 7 çağ hem de Türkiye U21 Ulusal takım formasını giymiştir. Son dönemde ismi sıkça Trabzonspor takımı ile anılan enik futbolcunun nakil görüşmesi karşı Trabzon 'a gittiği belirtilmiştir. Hemen Hemen Hiç 15 Haziran 2019 tarihinde Fenerbahçe takımı birlikte 3+1 takvim anlayış imzaladığı açıklanmıştır. Maalesef az önce bütün araştırmalarımıza karşın aslında nereli olduğu bilgisine ulaşılamamıştır.


Biyografi Kategorisinden Haberler


  • Biyografi Kimdir?:
  • Biyografi Doğumu?:
  • Biyografi Ölüm?:
  • Biyografi Çocukları?: