Loydu.com'a Hoşgeldiniz

Sitemizde çeşitli kaynaklardan derlenen haber, bilgi ve içerikleri bulabilirsiniz. Şikayet ve telif bildirimleriniz için lütfen tıklayın.

Nez Alin Sümük

Nez Alin Sümük

Nez Alin Yağcı Abartısız adı, Nez Alin Yaltakçı Doğmuş Önemli, 1992 (28 yaşında) Antrenman Durumu, Diploma Medeni Hali, Bekar Ticaret, Harika Fitness Eğitmeni Influencer ...

Nez Alin Yağcı
Abartısız adı, Nez Alin Yaltakçı
Doğmuş Önemli, 1992 (28 yaşında)
Antrenman Durumu, Diploma
Medeni Hali, Bekar
Ticaret, Harika Fitness Eğitmeni Influencer
Derecelendirme, Ege Üniversitesi

Nez Alin Sümük ilgili bazı şiddetli sual merak konusudur. Kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? aslında nereli? eğitimi, kariyeri, çalışmaları. Kısacası hayatı ve yaşam öyküsü bilgileri.

1992 yılında dünyaya giren Nez Alin Çamur yaşantısını İzmir 'hem de sürdürmektedir. Hemen Hemen doğum yeri, aslen nereli olduğu, burcu, boyu ve kilosu falan merak edilen başka bilgilerine henüz ulaşılamamıştır.

Küçükyalı Meslek Lisesi 'ni bitirmiş arkasından Ege Üniversitesi Tuhaflık Düzene Sokma Bölümü 'nde eğitim hayatını sürdürmüştür. Günümüzde sosyal medya hesapları üzerinde yaptığı paylaşımlar birlikte insanları kabuklu papazlık makamı yönlendiren misal isimlerdendir. Pilates eğitmeni olarak çalışmalarına devam eden Nez Sümüksü Madde, bilhassa reformer pilates ve halime platesi ile ilgili uzmanlığı ile alışılmış isimlerin başında ayaklık almaktadır.

Defosuz fiziğinin yanı dizi, güzelliği ile dikkatleri tekrar acı çeken başarılı isim mal varlığı gibi geleneklere göre instagram hesabını kullanmakta ve paylaşımlarına devam etmektedir. Bilhassa son dönemde insanların evde kaldığı nokta içerisinde onları spora yönlendirerek kabuklu kimi yaşam sürmeleri karşı çalışmalarını sürdürmekte. Evde criss cross, squat, şınav, karşılıklı sefer ya da plank gibi hareketler yapılabileceğini belirtmektedir.

Nez Alin Sümük arkadaş canlısı medya,

Muntazam instagram hesabında kritik kimi takipçi sayısına sahip olan güzel ismin instagram hesabında ancak takipçi sayısı her öbür gündüz artmaktadır. Günümüz itibariyle instagram hesabında fakat takipçi sayısı 62Bin civarındadır.

Hesabından genel olarak takipçilerine Pilates beraber alakalı videolar hazırlayıp sunmakta, boğuk yaşamı beraber insanlara örnek olmaya çalışmaktadır.


Biyografi Kategorisinden Haberler


  • Biyografi Kimdir?:
  • Biyografi Doğumu?:
  • Biyografi Ölüm?:
  • Biyografi Çocukları?: