Loydu.com'a Hoşgeldiniz

Sitemizde çeşitli kaynaklardan derlenen haber, bilgi ve içerikleri bulabilirsiniz. Şikayet ve telif bildirimleriniz için lütfen tıklayın.

Olağan Doğranmış İtalyan Salatası

Olağan Doğranmış İtalyan Salatası

Salataların çeşitli şekli ve boyutu vardır. Kimisi az kalsın marul ve buzdolabındaki sebzelerin daha sonra düşünülmesidir, ancak İtalyan kıyılmış salata sert daha ikoniktir. BÜTÜN y...

Salataların çeşitli şekli ve boyutu vardır. Kimisi az kalsın marul ve buzdolabındaki sebzelerin daha sonra düşünülmesidir, ancak İtalyan kıyılmış salata sert daha ikoniktir. BÜTÜN yeterli soslar beraber tepesinde giyinmiş Romaine marul kaba bazı sık sık gidilen yer. İyi amma doğranmış salata, akut afacan sebzeler, terbiyeli etler, peynirler ve kıtır kıtır pişmemiş sebzelerden oluşan kimi karışıma sahip olacaktır.

Bu salata pizza, tavuk parmesan yoksa makarna olası doyurucu yemeklerin yanında askerlik edilmek üzere yapılırken, sitane olacak pek cevap veren. son bölüm yemeğinin ayrı olarak. Da şahane öğlen yemekleri yapar!

Öğle Yemeği İçin Mükemmel 21 Salata
BIR KAT DAHA FAZLA OKUYUN,

Konut yapımı İtalyan Vinaigrette

Salatamı taze limonlu suyunu karıştırarak yapıyorum , hardal, kuvvet, zeytinyağı, şeker, tatsız kekik, tuzlu ve karabiber kapaklı kimi kadeh kavanozda. Malzemeleri birleştirmek göre birkaç tıkırtı sallayın ve kullanıma hazırlıklı!

Bunu buzdolabında muhakkak 1 haftaya kadar saklayabilirsiniz, hemen hemen hiç buzdolabında ayrılacak ve katılaşacaktır, böyle kavanozu bazı aşağı çalıştırın. samimi su içeren ve servis yapmadan önce pansumanı daire sıcaklığına kazanmak için sallayın.

Burada Newman's Own falan elit yaklaşık mağazadan satın alınan giydirme beraber kurtulabileceğiniz kadar kaba faaliyet geçerli. Abartılı yüze gülücü amma sargı istemezsiniz ve çok fazla tesis ve dokunaklı içermesi gerekir.

Simply Tarifler / Nick Evans

Yaramaz Sebzeler Yıldızdır

Doğranmış yeterli yaklaşık İtalyan salatası üstünde olsa olsa sevdiğim davranış, salamura zerzevat karışımıdır. Bu çeviri dolayı pepperoncini ve közlenmiş al biber kullandım, zar zor çeşitli seçenekleri deneyebilirsiniz. Lahana, bamya ve hatta kokulu salamura falan doğranmış sebzeler, salataya uyanık eklemeler olacaktır.

Afacan sebzelerin tuzluluğu ve keskinliği burada önemlidir dolayı bu salatadaki peynir ve etten yeni zenginliğin amma kısmını keser. Bunu atlamayın!

Kolay Değiştirmeler  

  • Eti şununla borsa edin biberli veya capicola olası diğer görmüş geçirmiş etler. Yoksa sebzelerde yaşayan bir çeviri göre eti en ince ayrıntısına kadar bitmiş bırakın.
  • Dilerseniz salataya zeytin yoksa kapari benzer bir kat daha fazla turşu ürünü ekleyin 
  • Salatanın tabanını şurupla değiştirin. şeritli lahana yahut bebek ıspanak.

Bir Yemek Yap!

Bu haliyle çok cevap veren kimi salata, hemen hemen hiç esas yemeğin üstünde gına gelmek isterseniz, bunun falan yaklaşık pişmiş somonla servis edin. kolay pişmiş somon, yoğurtlu ızgara tavuk ve tam dilimlenmiş gögüs bifteği.

Kapağı ekleyin ve her malzemeler ayrıntılarıyla birleşene böylece 10 tıkırtı çalkalayın. Baharatları tadın ve zevkinize amacıyla ayarlayın.

Kolay İpucu!

Vinaigrette bundan önce yapılabilir ve -de saklanabilir. 1 haftaya öyle buzdolabında. şampiyon şekilde daire sıcaklığında memuriyet edilir.

Porba buzdolabında ayrılacak ve katılaşacaktır, nitekim kavanozu bir ılık su ile ilgili aşağı çalıştırın ve ayin yapmadan öncelikle sosu daire sıcaklığına çevirmek göre çalkalayın.

Simply Tarifler / Nick Evans

Simply Tarifler / Nick Evans

Salatayı yapın, 

Doğranmış Romaine'yi aka kimi kaseye ekleyin ve bir iki aş kaşığı salata sosu beraber gezdirin. Al soğan, nohut, çeri domates, mozzarella peyniri, pepperoncini, közlenmiş al biber ve fesleğen beraber marulun üzerini süsleyin. Faaliyet yapmadan başta tamamen karıştırın. İstenirse, bir kat daha arti sos ekleyin.

Simply Tarifler / Nick Evans

Simply Tarifler / Nick Evans

Papazlık, 

Alışılmış bir İtalyan yemeği uygun salatası makarna ya da pizza birlikte kaselerde faaliyet edin.

Yeşiller, giyindikten sonrası bayağı acele soluyor.

Tarifi beğendiniz mi? Bize yıldızları altında bırakın!

Simply Tarifler / Nick Evans

Yiyecek Değerleri (porsiyon başına) 457 Isı Birimi 34g Yağcılık Yapma 25g Karbonhidrat 17g Protein
Gerçek Gıda Etiketini Göster Tam Yem Etiketini Gizle
× Besin Değerleri Porsiyon, 6 Faaliyet Başına Miktar Kalori 457 % Hatıra Defteri Layık* Tutar Petrol 34g %44 Dolu Yağ 9g %46 Kolesterol 39mg %13 Sodyum 923mg %40 Meblağ Karbonhidrat 25g %9 Perhiz Lifi 9g %31 Toplam Kompliman 9g Protein 17g C Vitamini 44mg 219 Kalsiyum 265mg 20% ??Demir 4mg 19% Potasyum 857mg 18% *Jurnal Değer %'si (DV), bazı yiyecekler sunumundaki amma besinin jurnal diyete ne pek katkıda bulunduğunu size söyler. Tahmini gıda tavsiyesi göre günde 2.000 kalori kullanılır.
Gıda bilgileri amma içerik data tabanı kullanılarak hesaplanır ve amma sanı kadar teslim alma edilmelidir. Çoklu bileşen alternatiflerinin verildiği durumlarda gıda dolayı ilk sıralanan sayma yapılır. Garnitürler ve isteğe ast malzemeler dahil değildir.
.


Yemek Tarifleri Kategorisinden Haberler