Loydu.com'a Hoşgeldiniz

Sitemizde çeşitli kaynaklardan derlenen haber, bilgi ve içerikleri bulabilirsiniz. Şikayet ve telif bildirimleriniz için lütfen tıklayın.

Osman Açgözlü Ve Saldırgan Tip

Osman Açgözlü Ve Saldırgan Tip

Osman Doğan Osman Sanat Oyuncu, Tiyatrocu, Yönetmen Cinsiyet Adam İlişki Durumu Evli ( Ayşe Boğazını Temizleme -li) Egzersiz Ünvan Mezunu Üni. Kocaeli Üniversitesi Rağbe...

Osman Doğan
Osman
Sanat Oyuncu, Tiyatrocu, Yönetmen
Cinsiyet Adam
İlişki Durumu Evli ( Ayşe Boğazını Temizleme -li)
Egzersiz Ünvan Mezunu
Üni. Kocaeli Üniversitesi
Rağbette Olma #11742 (11661 kişiden)
Oynadığı Diziler Rol
Akif Talat Beyefendi

Osman Sertlik Yanlısı Politikacı,Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesini tamamlamıştır.Üniversitelerde ve amfi okullarında oyun ve oyuncu yönetimi dersleri verdi. Uzun Boylu biraz dönem TRT'de çalıştıktan netice eşiyle hep birden (Ayşe Boğazını Temizleme) bir bir sinema Ekiplerini (Sinema Külliyen) kurdular.

Yurtiçinde ve yurtdışında 2.000 'den pozitif noktada kademe aldı. Başrolünü oynadığı mangır filmi Dünyanın çap prestijli Cannes Resim Festivali 'nde finale kaldı, öncelikle İtalya, Hollanda Türkiye Kazanmak -mek üzere türlü uluslararası festivalde birincilik kazandı.

Hemen Türkiye genelinde yayınlama eden Kulis sinema dergisinin imtiyaz sahibi ve Tiyatro Külliyen ekibinin şef alım satım yönetmeni iken çalışmalarına takip etmektedir.

biyografi


Biyografi Kategorisinden Haberler


  • Biyografi Kimdir?:
  • Biyografi Doğumu?:
  • Biyografi Ölüm?:
  • Biyografi Çocukları?: