Loydu.com'a Hoşgeldiniz

Sitemizde çeşitli kaynaklardan derlenen haber, bilgi ve içerikleri bulabilirsiniz. Şikayet ve telif bildirimleriniz için lütfen tıklayın.

Övünç 70 incelemesi, anlaşmayı bozan bulunmayan, caka yapan bulunmayan

Övünç 70 incelemesi, anlaşmayı bozan bulunmayan, caka yapan bulunmayan

Honor'un belli başlı eşlik Huawei'den ayrılmasının aşırı az daha iki yıl geçti. Bu, Huawei'den aksine, bundan önce yüklenmiş Google uygulamaları ve hizmetleriyle telefon satabileceği a...

Honor'un belli başlı eşlik Huawei'den ayrılmasının aşırı az daha iki yıl geçti. Bu, Huawei'den aksine, bundan önce yüklenmiş Google uygulamaları ve hizmetleriyle telefon satabileceği anlamına gelir, bu, Honor'un telefon sattığı bir ülkede yaşıyorsanız, doğrusu dikkate almaya değerinde olduğu anlamına kazanç. Bu, bir iki Avrupa pazarını içerir, zar zor ABD'yi içermez, en azından henüz yok.

Zar Zor ayrılı, Honor'un öteki yılki Honor 50 ve Magic4 Pro gibi n,yet telefonlarının sürü Android zeki telefon pazarında zıtlık etmesine mazeret verse hem de, marka henüz mükemmel indirimli satış noktasını bulamadı. Telefonları, mahrem yahut perde kalitesi, başarı yahut program desteğinin uzunluğu olsun, herhangi bir alanda beklentileri aşmadı.

128 yahut 256 GB depolama seçeneği sunuyor

Honor'un kesin uluslararası telefonu Honor 70 -li bu değişmiyor. Öbür hafta telefonu kullanıyorum, hiçbir şey bulamadım Anlaşmayı bozan kimse kadar düşünürdüm. Hep faaliyet yolunda, batarya ömrü harika, oyun ve fotoğraf makinesi kalitesi yeterince terbiyeli ve gösteri genellikle zorlu. Hemen Hemen burada, Honor 70'i bu sene piyasaya gergin kimisi sayıdaki diğer bir kat daha ucuz ara seviye telefonlara tip etmem dolayı yeterince istisnai bazı muamele da dalgın.

Honor 70, 8 GB RAM ve 128 GB depolama alanına efendi bir plan amacıyla 480 Sterlin'den (tahminen 566 ABD Doları) başlar. 530 Sterline (bir 625 ABD Doları) böylece sahneden çıkmak size 256 GB saklama alanı sağlar. İkinci modeli kullanıyorum.

Kibir 70 incelememiz

Verge Skor 10 fazla 6

İyi Şeyler

Ortalamanın üzerinden vuruş ömrü Alıngan ekran Çabuk sıkıntı paket şarj c,zı

Kötü Şeyler

Şiddetli pozitif önceden yüklenmiş egzersiz BOYUNDAN BAĞLI BLUZ derecelendirmesi yok Titiz gece fotoğrafçılığı Orta düzeç rakiplerine nispeten aziz

6,67 az miktar kavisli OLED ile siper ve delikli çehre fotoğraf makinesi kesimi, Honor 70'in önü öbür yılki Honor 50'ye ağır benziyor. 1080p çözünürlüğe, enerjik 120Hz geri verme hızına kalıp boyuna aleni kimi paravan ve bir beyaz perde içi parmak izi sensörüne kalıp. yeterince ivedi ve güvenilirdi başka kullandığımı kıtı kıtına ayırt etme ettim.

Bazı sorunum vardı, ekranın kenarları telefonun sol ve canlı taraflarında kaybolarak kavisli olmasıydı. Evet, telefona Samsung Galaxy S22 Ultra ve Pixel 6 Pro aynı amiral gemilerine benzer şey premium yaklaşık görüntü veriyor ve ekranın sol ve hayat dolu tarafındaki çerçevelerin aslında olduğundan daha abes görünmesini sağlıyor.

Geçmişte eğimli ekranları bir kat daha şiddetli affediyordum, anca Honor 70'de bu, telefonun ekranını bir kat daha kısaltılmış işlevsel ışık halkası getiriyor ve kaba kısaltılmış fayda dolayı kullanılabilir alanı azaltıyor. Art tasarım uyanık ve açık. Çarpık ekrandan nefret edenler dikkat etsin.

Art tarafta, Honor 70'in tasarımı Honor 50'den biraz bir kat daha uyanık. İki yanan yuvarlak kamera çıkıntısı bundan böyle zamlı bazı bölümle birbirine ast yok, bu de telefonun arkasına bir kat daha kolay ve daha temiz bir gösterme kazandırıyor. İngiltere'hem telefon üç renkte mevcuttur, gümüş para, siyah ve kullandığım yeşil sürüm. Toza ve suya atılganlık, kulaklık girişi ve genişletilebilir depolama karşı düzgün bazı IP derecelendirmesi yoktur.

Kutudan çıktığı haliyle Honor 70, aşırı Honor'un bir bir Magic UI 6.1 yazılımıyla Android 12 çalıştırır.

İstediğim şekilde kurduktan sonrası Magic UI'yi sert pozitif engellemeyen akıllı ve belli kimi Android başlatıcısı olarak buldum. Evet, dosyaları farklı Honor c,zlarına acele bir şekilde uyarlamak uygun istenilen Honor Share benzer çeşit çeşit insanın bir kullanım bulacağından şüpheliyim birkaç yerleşmiş ekosistem özelliği müsait. Anca bunlar, fermuar ekranının altından yukarı kaydırarak erişilebilen değersiz biraz kısayol menüsü aynı eklemelerle yapılır. Çehre tanınma kilidini kullanıyorsanız bu menüye erişmek karşı kullanılan bozma hareketinin ana ekrana ulaşmak amacıyla kullanılanla farksız olduğunu unutmayın, bu boşa çıkaran olabilir. Hane izi kilidini açmaya tabi kalmanızı öneri ederim.

Basamak izi sensörüyle bağıntılı kimisi problem yaşamadım.

Honor 70'in Snapdragon 778G Plus işlemcisi, jurnal işlerin üstesinden hafifçe gelir. Telefonun 120Hz ekranında Twitter gibi görsel gibi yoğun uygulamalar aralarında gezmek uyanık ve düz ve uygulamalar arasında gitme yaparken anlamlı amma terslik üstünlük etmedim.

Bulaşıkları yıkarken bazı podcast'i uzun boylu sesle dinleyebildiğim böylece şamatacı oluyorlar, ancak genellikle kalay ve saçma geliyorlar ve şişirilmiş art proje gürültüsü olan yaklaşık YouTube videolarında diyalogları seçmeyi normalden daha geçimsiz buldum.

Honor, Honor 70'in iki yıl Android güncellemesi ve üç sene selamet güncellemesi alacağını söylüyor. Bu, Android telefonlar dolayı çok karakteristik biraz program tanıdık süresidir ve örneğin, OnePlus'ın ara seviye Nord 2T birlikte sunduklarıyla eşleşir. Hemen Hemen Hiç Android ekosisteminin öbür yerlerinde, Google ve Samsung işleri çok bir kat daha ileriye götürüyor. Pixel 6A, beş yıllık güvenlik güncellemesi alacak ve 399 £ (yaklaşık 466 $) birlikte daha için fiyatlı olsa hem de, karışık bazı şekilde Google, kaç işletim sistemi güncellemesi alacağını detaylandırmayı reddederken, Samsung dört takvim işletim sistemi güncellemesi ve beş yıllık selamet vaat ediyor. n,yet 399 £ Galaxy A53 dolayı yamalar. 399 £'luk Daha Davranış Telefon 1 tam (n,yetinde) üç almanak Android güncellemeleri ve dört yıllık güvenlik güncellemeleri alacaktır. Safça üç yıllık emniyet güncellemeleri sunmanın anlaşmayı bozan bir davranış iken görülmesi vadesi dolmuş noktada olduğumuzu düşünmüyorum, anca yaklaşıyoruz.

USB-C, kulaklık girişi bulunmayan, YULAR derecesi bulunmayan.

Bu şiddetli pozitif şikayet, şu yüzden Honor 70 etrafında gerçekten sevdiğim amma şeyden, yani vuruş ömründen bahsedelim. Telefondan günde ortalama 6,5 ??saatin biraz alt katta siper aleni kalma süresi elde ettim ve akşamları terazi yüzde 50'ye varan şarjla bu yana şarja taktım. Telefonun ekranının 90 dakika baştan başa aleni kaldığı ve aynı anda Bluetooth kulaklıklara musiki aktarırken bisiklet nehir yatağı tarifleri göre kullandığım bazı jurnal yoğun kullanımda, günü yüzde 35 şarjla bitirdim.

Honor, kutuda 66W hızlı sorumluluk c,zı içerir. Honor'un SuperCharge standardını ve Qualcomm Quick Charge 2.0'ı destekler, anca Power Delivery (PD) desteğinden cümle edilmez, bu hem MacBook'umu sebep sıkıntı edemediğini açıklayabilir. Telefonun 20 dakikada yüzde 52'ye, 30'hem yüzde 72'ye boşalabildiğini ve 50 dakikadan bazı bir kat daha yetersiz biraz sürede ayrıntılarıyla çok miktar olduğunu buldum. Bu, yarım saatten kısa vadeli sürede yüzde 100'e kadar şarj olabilen daha basık 369 £ OnePlus Nord 2T (kimi 431 $) kadar çabuk değil, hemen hemen hiç bununla birlikte çoğu er için yeterince tez olacak. 419 £ (429 $) iPhone SE 5G yahut Nothing Phone 1 falan c,zların dışında bu bedel noktasında yenge oranla alışılmadık olan kablosuz çok miktar yok.

Bu, Honor 50'den bir yetkisiz çünkü Honor bundan böyle ultra genişte makrofotoğrafçılık yetenekleri içeriyor. Misafir, değişik çeşitli şirketin spesifikasyonlarının altında kaldığında, telefonun orta dereceli ultra bol kamerası için akla uygun derecede abartılı çözünürlüklü bazı sensör kapsayan ettiği karşı biraz sağlama krediyi adalet ediyor. Ancak bu değer noktasında, Honor 70, daha göre fiyatlı Pixel 6A -li baş belâsı amma rekabetle karşı karşıya ve Google'ın ucuz aydınlatılmış fotoğrafçılık akıllılarıyla rekabet etmekte zorlanıyor. Izgara Görünümü Ana kamera. Asıl gizli. Ana kamera. Belli Başlı hakimin özel odası. Ana kamera. Esas mahrem. Ultra bol gizli. Alımlılık modu çıkmış bırakılmış Selfie kamerası. <em>Asıl gizli.</em> Belli Başlı hakimin özel odası. Ana fotoğraf makinesi. Esas fotoğraf makinesi. Asıl fotoğraf makinesi. Asıl kamera. Esas hakimin özel odası. Esas hakimin özel odası. Belli Başlı hakimin özel odası. Ultra balıketi gizli. Asıl kamera. Asıl hakimin özel odası. <em>Asıl kamera.</em> Asıl gizli. Ultra tam hakimin özel odası.

İyi bazı aydınlatmaya sahip çıkan Honor 70'in kamerası, çoğu bugünkü akıllı telefonla aynıdır. Görüntüler akıllı amma şekilde detaylandırılmıştır ve Honor'un yazılımı, Samsung'un şık telefon kameralarında gördüğümüze analog şekilde, doğuştan olan görülmemiş, boyalı, zeki doygun görüntülerle sonuçlanma eğilimindedir.

Ancak bunun ters tarafı, telefonun yazılımı gölgelerin şiddetli koyulaşmasına izin vermediği uygun görüntüler bazen biraz doğruca görünebilir. Ultra bol'e geçin ve 50 megapiksel sensör tamamen, çektiği fotoğraflardaki renklerin esas kamera o kadar içten olmadığını düşünmeme rağmen, ayrıntısıyla uğraşma seviyesi aka ölçüde mantıksal kalıyor.

Videolar için telefon, 4K 30 fps'ye öyle çekim yapmayı destekler. Ekran kalitesi yeterli kıtı kıtına benzersiz yok ve 4K'de çekicilik yapmaya niyetlenmek amma dikkat çekici titremelere sebep oluyor. De, Honor'un "Solo Cut Mode" olarak adlandırdığı bir görüş videosu çekerken bununla beraber belirtilmiş bazı konuyu şasi baştan başa ardından portrede yakınlaştırılmış yaklaşık video çekebilen bir iki ilginç video yazılımı özelliği da vardır. Bu yalnız işe yarıyor, anca onu kaba sınanmış bulmadım ve kayıtlı amma sahnede genelde izini kaybettim. Bu özelliği kullanacağım türlü durumu düşünmekte zorlanıyorum, hemen hemen bu yeterince düşündürücü amma değişim.

Solo Cut Mode, eğlendirici amma video kaydı yeniliği

Honor'un telefonlarıyla karşılaştırmalı saf incelemelerde şunu belirtmiştim, yazılımı, çehre fotoğraflarını şişirilmiş parlaklaştırma eğilimindedir ve bu, her gösteri görev çekicilik modları gölgeli olsa bile, burada yer bu tür olmaya yerine getirme etmektedir.

Varsayılan olarak, baş fotoğrafçılık modunda, kamerası, bazı katma foto verileri toplayabilmesi için bir iki akü dolayı yaklaşık çekim yapmanızı isteyecektir. Sabit sahnelerde problem yok, anca amma erkek gibi aktif bir nesnenin fotoğrafını çekmeye çalıştığınız anda, Honor 70'in istediği periyot baştan başa kimi çekimi sabit tutmak zorlaşıyor. Bu de, pes ışıkta yakında fotoğraf aksilik girişimlerimin çoğunun bulanık yaklaşık karmaşayla sonuçlandığı anlamına geliyor. Şık, işlenmiş yaklaşık aygıt.

Honor 70'in özelliklerinin çoğu yeterince edepli. Kameraları yeterince uygun, yazılımı yeterince iyi ve yazılım desteğinin uzunluğu yeterince iyi.

(-Se çarpık olmasaydı.)

Zar Zor 480 sterlinlik bazı başlangıç ??fiyatıyla, bu sene piyasaya yayılmış başka birçok ehil orta su terazisi telefondan 80 libre daha çok, "yeterince saygın" amma satın almayı haklı çıkarmak uygun sahiden yeterince iyi. Google Pixel 6A, ileride kameralar, daha boylu boslu yapım desteği ve toza ve suya tahammül uygun kanuna göre amma ASMA derecesi ile bir kat daha karşı fiyatlı. Samsung Galaxy A53 daha göre fiyatlı ve benzer şekilde uzun yaklaşık yazılım tanıdık süresi ve inanılmaz, dosdoğru kimi elek sunuyor. iPhone SE 5G bir kat daha uygun fiyatlı ve iOS alıştırma ekosistemine erişim ve kablosuz şarj sunuyor. Nothing Phone 1'ayrıca eğlendirici yanıp sönen ışıklar eldeki.

Kuşkusuz yaklaşık KEMENT derecesine ihtiyacınız başka türlü, Honor 70'in ciddi kusurları yoksa kavrayış bozucuları olduğunu düşünmüyorum. Hemen Hemen bedel primini dik çıkaracak kimisi mimli özelliği da yok.

Resim, Jon Porter / The Verge

Sürdürme etmeyi alma ediyorum, Honor 70

Özbeöz kurnaz c,zı kullanabilmeniz karşı bundan böyle bir dizi bütünleme ve koşulu onaylama etmeniz gerekiyor - kimsenin okumadığı sözleşmeler. Bu anlaşmaların katışıksız birini mükemmel eşsiz okuyup çözümleme etmemiz uygun yok. Hemen Hemen, çoğu kişinin okumadığı ve kuşkusuz kelepir yapamayacağı sözleşmeler olduğundan, c,zları incelediğimizde kullanmak dolayı bütün olarak kaç kere "teslim alma zevk" düğmesine basmanız gerektiğini saymaya başladık.

Fiilen kullanmak uygun Honor 70, şunları kabul etmelisiniz,

Honor Son Kullanıcı Diploma Sözleşmesi Honor Esas Hizmet Beyanı Google Hizmet Şartları Güncellemeleri ve uygulamaları yükleyin, "Bu c,zın da operatörünüz olan Google'dan güncellemeleri ve uygulamaları otomatik kadar indirebileceğini ve yükleyebileceğini onaylama edersiniz, ve belki de hücreli data işletmeci c,zınızın üreticisi.Asistan, sırf aletler(lar)ınızda depolanan özgün amma ses modeli oluşturmak amacıyla sesinizin kliplerini alır. Akustik modeliniz, sesinizi daha iyi tanımlamak göre eğreti kadar Google'a gönderilebilir."

en sonunda, Telefonu başvurmak karşı dört zorunlu kontrat, Google hesaplama hizmetleri göre iki anlaşma daha ve isteğe bağlı yedi antlaşma.

.


Teknoloji Haberleri Kategorisinden Haberler