Loydu.com'a Hoşgeldiniz

Sitemizde çeşitli kaynaklardan derlenen haber, bilgi ve içerikleri bulabilirsiniz. Şikayet ve telif bildirimleriniz için lütfen tıklayın.

'PGA Tour 2K23' oynanabilir biraz özellik iken Michael Jordan -li 11 Ekim'de mesele yapacak | Teknoloji

'PGA Tour 2K23' oynanabilir biraz özellik iken Michael Jordan -li 11 Ekim'de mesele yapacak | Teknoloji

NBA 2K23, 2K'nın önümüzdeki bir iki kamer -da yayınlayacağı eşsiz büyük spor oyunu değil. Yayıncı, PGA Tour 2K23'ün 11 Ekim'ayrıca PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/...

NBA 2K23, 2K'nın önümüzdeki bir iki kamer -da yayınlayacağı eşsiz büyük spor oyunu değil. Yayıncı, PGA Tour 2K23'ün 11 Ekim'ayrıca PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S ve Steam'e geleceğini açıkladı. DIYE tarihte iki çeviri sunulacak, deluxe basın ve Tiger Woods baskısı. 2K tip sürümü 14 Ekim'da yayınlayacak.

Bu, Woods'u geçen sene HB Studios ile idareci müdür ve danışman kadar çalıştırmasından bu yana 2K'nın PGA Tour serisindeki başlangıç aldatmaca. Woods yalnız hep zamanların çap muzaffer golfçülerinden kimse yok, bununla birlikte 15 yıldır EA Sports'un golf oyunlarının yüzüydü.

Beklediğiniz aynı Woods, PGA Tour 2K23'te oynanabilir kimi kişilik. Ilk Olarak güncel olan farklı profesyoneller arasında Justin Thomas, Lexi Thompson, Lydia Ko, Collin Morikawa, Will Zalatoris, Brooke Henderson ayaklık alıyor. daha sonra eklenecektir. South Course of Wilmington Country Club, The Renaissance Club ve St. George's Golf and Country Club dahil almak -mek üzere 20 taahhütlü grup vardır ve kendinizinkini oluşturabileceksiniz.

Papaz Adayı olağan modları deneyebilirsiniz. Hedefleri vurduğunuz ve maksimum puanı elde etmeye çalıştığınız Topgolf dahil. Çevrimiçi modlar, özel turnuvaları ve arkadaşlarla tam sezonları içerir. Hem De lansman sonra içeriği içerecek yaklaşık Clubhouse Pass (ücretsiz ve premium katmanlarla) var.

Da şatafat da saf olarak parmağa ait Tiger Woods sürümleri, PS4 ve PS5 sürümlerini yahut Xbox One ve Xbox Series'i içerir. Oyunun X/S versiyonları. Diğer bonuslar aralarında gerçek dışı sikke birimi ve kozmetik ürünler bulunur. Standart sürüm dolayı surat düzen verirseniz (yoksa çeşitli iki sürümü satın alırsanız), oynanabilir amma harf kadar NBA efsanesi Michael Jordan'ı içeren bazı bonus paketi alırsınız.


Teknoloji Haberleri Kategorisinden Haberler