Loydu.com'a Hoşgeldiniz

Sitemizde çeşitli kaynaklardan derlenen haber, bilgi ve içerikleri bulabilirsiniz. Şikayet ve telif bildirimleriniz için lütfen tıklayın.

Ragıb Çelimsiz

Ragıb Çelimsiz

Ragıb Hafif hakkında merak edilen kaç yaşında? esasen nereli? müzik kariyeri benzer soruların cevapları. Uzun Lâfın Kısası hayatı ve yaşam öyküsü bilgileri. 1996 yılının Mart ayın...

Ragıb Hafif hakkında merak edilen kaç yaşında? esasen nereli? müzik kariyeri benzer soruların cevapları. Uzun Lâfın Kısası hayatı ve yaşam öyküsü bilgileri. 1996 yılının Mart ayında dünyaya giren Ragıb Ahlaksız aslen Hatay Antakya 'lıdır. Babası Hatay 'ın halk zanaat adamlarından Mahmut Ahlaksız 'dir. Saygısız Genç ötücü kuş evveliyat senelerde meslekten yetişme kadar futbol topu oynamıştır. Futbol Topu kariyerini sonlandırdıktan netice, çocuk yaşlardan itibaren havale duyduğu söz yazarlığını amma adım bir kat daha öncü taşımış ve müzik dünyasına single çalışması -li giriş yapmıştır. 7 Haziran 2019 tarihinde Seyhan Müzik etiketi beraber yayınlanan Sevgi Çiçeği isimli tekli çalışması ekran klibi netd musiki 'te ayak almıştır. Youtube sitesinde da yayınlanan klip kısa boylu sürede 2 Milyon 'a bilinen kimi izlenme yakında etmiştir. Seslendirdiği şarkının yönetmenliğini Caner Erzincan üstlenmiş, klip Beykoz Kundura Fabrikası 'nda çekilmiştir. Şarkının karar ve müziği kendisine ait, kimnereli.net musiki yönetmenliğini ve düzenlemesini keşke Mehmethan Dişbudak Ağacından Yapılmış üstlenmiştir. Mustafa Kemal Üniversitesi Spor Kulübü 'nde futbol topu 'a basamak atmıştır. sonra Hatayspor takımına oradan hem de Mersin İdmanyurdu takımına havale oldu. 2016 ? 2017 sezonunda tekrar Hatayspor -li azimli sözleşme katkıda bulunan Hafif 2017 yılında sözleşmesini feshetmiş ve futbol topu kariyerini sonlandırmıştır. Uzun Boylu yıllar spor birlikte iç içe olan Ragıb Narin sesinin yanı dizi fiziği ve yakışıklılığı beraber keza dikkatleri tekrar çekmektedir. Seslendirdiği ötme eğer musiki severlerden gerçekçi hedef almıştır. Maalesef sevgili var mı? varsa kimdir? sorusunun cevabına henüz ulaşılamamıştır.


Biyografi Kategorisinden Haberler


  • Biyografi Kimdir?:
  • Biyografi Doğumu?:
  • Biyografi Ölüm?:
  • Biyografi Çocukları?: