Loydu.com'a Hoşgeldiniz

Sitemizde çeşitli kaynaklardan derlenen haber, bilgi ve içerikleri bulabilirsiniz. Şikayet ve telif bildirimleriniz için lütfen tıklayın.

Rahman Beşel |

Rahman Beşel |

Rahman Beşel Rahman Doğum Tarihsel 2004 (18 yaşında)Trabzon Ülke Trabzon Meslek Erkek Oyuncu Isim Cinsi Beyaz Adam İlişki Durumu Tek Kişilik Popülarite #11626 (11661 ...

Rahman Beşel
Rahman
Doğum Tarihsel 2004 (18 yaşında)
Trabzon
Ülke Trabzon
Meslek Erkek Oyuncu
Isim Cinsi Beyaz Adam
İlişki Durumu Tek Kişilik
Popülarite #11626 (11661 kişiden)

2004 yılında Trabzon 'Tonya'da açgözlü ve saldırgan tip katılımcı Rahman Beşel,ailenin en düşük çocuğudur.Emine ve Rabia adında iki ablası vardır.Trabzon Tonya Lisesinde okumaktadır.

Rahman Beşel,1 Ocak 2022 tarihinde vizyona yeni gelen İyiki Varsın Eren isimli ameliyathane filminde Eren Bülbül karakteriyle başrolü üstlenmiştir.Daha ilk kez hiçbir amma sıra ve oynama deneyimi -siz Rahman Beşel,İyi ama Varsın Eren sinema filmine 5000 oyuncu içinde seçilmiş olan ve başrolü oynamaya adalet kazanmıştır. Çizim kadrosunda dahil olduktan netice kısa boylu bazı periyot oyun çalışma aldığı belirtiliyor.

Rol aldığı alan filmi, Trabzon 'un Maçka ilçesinde korkutan şey örgütü PKK 'lı teröristler vasıtasıyla şehit edilen Eren Bülbül ve Jandarma Erbaş Yaşlı Başçavuş Ferhat Gedik 'oyuk hayatlarını konu edinmiştir. Filmde Ferhat Diş karakterini fakat İsmail Hacıoğlu üstlenmiştir. Filmde de Alayça Öztürk, Gülçin Yetiştirme Sertlik Yanlısı Politikacı, Hakimiyet Çiçek, Mutlunur Dedikoducu, Atay Yıldız ve Ahmet Eren Taşdelen ayrıca davranış almıştır.

yaşam öyküsü


Biyografi Kategorisinden Haberler


  • Biyografi Kimdir?:
  • Biyografi Doğumu?:
  • Biyografi Ölüm?:
  • Biyografi Çocukları?: