Loydu.com'a Hoşgeldiniz

Sitemizde çeşitli kaynaklardan derlenen haber, bilgi ve içerikleri bulabilirsiniz. Şikayet ve telif bildirimleriniz için lütfen tıklayın.

Rams playoff biçimsel, 2022 NFL braketinde Los Angeles'ın tohumlama senaryolarını bölmek

Rams playoff biçimsel, 2022 NFL braketinde Los Angeles'ın tohumlama senaryolarını bölmek

Rams (12-4), teknik direktör Sean McVay yönetiminde beş sezonda dördüncü defa NFC playoff'larına kaldı. Hemen Hemen Los Angeles'ın üç sene devam başlangıç NFC Batılı unvanını kazanma...

Rams (12-4), teknik direktör Sean McVay yönetiminde beş sezonda dördüncü defa NFC playoff'larına kaldı. Hemen Hemen Los Angeles'ın üç sene devam başlangıç NFC Batılı unvanını kazanmak göre 2021 NFL sezonunun 18. Haftasında daha yapması uygun çalışmalar müsait.

İşte Rams'ın Borsa günkü iç alan maçına aksi oynadığı yerin dökümü 49'lular ve açış ??senaryolarını bilerek ne kadar yüksek bitirebilecekleri,

18. HAFTA SEÇİMLERİ, Yayılmaya karşıt | Doğrusu

Raçlar NFC West'i nasıl kazanabilir?

Kenetlenmiş 1 Sayılı Paketleyiciler aralarında NFC'nin fiili 2 numaralanmış çekirdeği olan Rams ve 3 Sayılı Korsanlar, ayırma tacını iki yoldan biriyle perçinleyebilirler.

1. Koçlar 18. Haftada kazanır ya da berabere kalır

Koçlar, ikinci sıralı duruş harekât bölgesi Kardinaller'keza (11-5) kelimesi kelimesine püf noktası liderliğine sahiptir ve bununla birlikte yaklaşık NFC playoff rıhtımını hem de perçinlemiştir. Kimi başarı yoksa beraberlik, maçın tamamını veya yarısını ileri tutar. Rams, 49ers'a sırt sırta beş maç kaybetti, 10. Hafta San Francisco'de 31-10 hem dahil kazanmak -mek üzere. Rams ve Cardinals'ın arkasındaki joker yatak.

2. Kardinaller 18. Haftada kaybeder

Koçlar ikincil kere 49ers'a düşerse, NFC West ülke içi tarla maçlarını Seahawks'a kaybolmak uygun Cardinals'e de ihtiyaçları mevcut. Arizona, bu oyunda Los Angeles'ın San Francisco'ya karşıt olduğundan biraz bir kat daha büyük yaklaşık favori.

Koçlar ne böylece abartılı belki?

Hayır. 1 Packers'a aittir. Ancak bir galibiyetle, Korsanlar (12-4) Panthers'a ters ne yaparsa yapsın Koçlar 2 numaraya kilitlenecekti. Koçlar, 3. Haftada Buccaneers'ı yenmek karşı kafa kafaya eşitliği bozuyor.

Kıtı Kıtına, Koçların kaybettiğini, anca yine de Kardinaller kaybettiği amacıyla bölümü kazandığını söyleyin. 12-5'te Korsanlar kazanırsa 3 numaraya, Kovboylar hem de Cumartesi günü Eagles'ı yenerse 4 numaraya düşeceklerdi. Buccaneers, bu durumda Rams üzerinde yaklaşık aldatmaca olacak. Kovboylar, Koçlarla eşleşmek dolayı 12-5'e yükselecek ve NFC oyununda 10-3'lük bir puanla birlik rekorunda olağanüstü amma avantaj elde edecekti.

Koçlar, amma kaybedilmiş ve bazı Kardinal -li bölümü kaybetmeli mi? Kazanırsa, 12-5'te 5 yalancıktan daha pes bitiremezler, -diği için 6 Numaralanmış 49ers yahut 7 Numaralı Kartalların bitirebileceği şampiyon sayı 10-7'hem de iki püf noktası geridedir.


Spor Haberleri Kategorisinden Haberler