Loydu.com'a Hoşgeldiniz

Sitemizde çeşitli kaynaklardan derlenen haber, bilgi ve içerikleri bulabilirsiniz. Şikayet ve telif bildirimleriniz için lütfen tıklayın.

Samsung, elektronik beyin korsanlarının rahibe adayı açıklanan ihlalde bir tip verilerini ele geçirdiğini söyledi | Teknoloji

Samsung, elektronik beyin korsanlarının rahibe adayı açıklanan ihlalde bir tip verilerini ele geçirdiğini söyledi | Teknoloji

Samsung, değişik bazı siber emniyet olayı bir kat daha açıkladı. Bu yılın başlarındaki bir izinsiz akın, elektronik beyin korsanlarının Galaxy baba tarafı kodunu ele geçirmesine kanal ...

Samsung, değişik bazı siber emniyet olayı bir kat daha açıkladı. Bu yılın başlarındaki bir izinsiz akın, elektronik beyin korsanlarının Galaxy baba tarafı kodunu ele geçirmesine kanal açsa hem, bu gemicilik saldırganlar bazı müşterilerin tek bilgilerini ele geçirdi.

Eşlik, Sosyal Güvenlik numaralarının yanı dizi kredi ve borç bilgilerinin hem olduğunu söylüyor. tarak numaralarına ulaşılamadı. Kıtı Kıtına olay "isim, temas ve nüfus istatistiklerine göre bilgiler, doğum önemli ve velet tescil bilgileri falan bilgileri etkilemiş olabilir." Kaç kişinin üzülmüş olabileceği açıklanmadı. Eşlik, bir müşterileri aracısız e-örgü zırh ile bilgilendiriyor.

Samsung, birisinin Temmuz spekülatör sonlarında sistemlerine eksik erişim hazır ettiğini söylüyor. Ağustos ayının başlarında, saldırganın müşteri verilerini yakın ettiğini, anca alıcı c,zlarının etkilenmediğini belirledi. Bölük, sistemlerini pişkinlik aşağı edinmek karşı adımlar attığını ve üçüncü görev kimi siber selamet firması getirdiğini söyledi. Hem De kolluk kuvvetleriyle hem iletişim halindedir.

Teknoloji'tan n,yet dakika bildirme uyarıları edinmek uygun tarayıcı bildirimlerini açınBildirimleri istediğiniz zaman ayarlar menünüzden çıkarılmış bırakabilirsiniz.Şu anda değilAçtıAçık Açın

Samsung, müşterilerin araştırmalarında yine de öğrendiklerine dayanarak derhal harekete geçmeleri göre başlıca. aynı zamanda, kullanıcıların gözden düşmüş e-postalar almaları olduğu takdirde tedbirli olmalarını ve hesaplarında kararsız hareket halinde olma belirtileri olup olmadığını incelemelerini önerdi.

Samsung, "Müşterilerimizin güvenliğini ve gizliliğini korumaya kararlıyız," dedi. "Sistemlerimizde güvenliği bir kat daha hem de çoğaltmak dolayı zorunlu ve uzun boylu vadeli geçen adımları büyütmek ve kullanmnak amacıyla dikkatle çalışmaya devam edeceğiz."


Teknoloji Haberleri Kategorisinden Haberler