Loydu.com'a Hoşgeldiniz

Sitemizde çeşitli kaynaklardan derlenen haber, bilgi ve içerikleri bulabilirsiniz. Şikayet ve telif bildirimleriniz için lütfen tıklayın.

Sennheiser çap rahibe adayı, daha zayıf Ambeo soundbar'ını tanıttı | Teknoloji

Sennheiser çap rahibe adayı, daha zayıf Ambeo soundbar'ını tanıttı | Teknoloji

Bir süredir Sennheiser'ın Ambeo ses çubuğunun bir kat daha alçak biraz versiyonunun boyunca çalıştığını -rduk ve arkadaşlık, YERINE GETIRME 2022'da c,zı ortaya çıkarmak uygun bu fırs...

Bir süredir Sennheiser'ın Ambeo ses çubuğunun bir kat daha alçak biraz versiyonunun boyunca çalıştığını -rduk ve arkadaşlık, YERINE GETIRME 2022'da c,zı ortaya çıkarmak uygun bu fırsatı değerlendirdi. Ambeo Soundbar Plus, orijinal kimse Ambeo akustik çubuğundan 1.000 $ bir kat daha kasılmış olan 1.500 $ 'a meta olacak, anca farketmez teknolojinin çoğunu koruyor. Bu, Sennheiser'ın Sony aynı akustik çubuklarıyla antagonizm etmesine arkadaş olacaktır.

Sennheiser, son teklifinin ilk 7.1.4 olduğunu bahis ediyor. hür sesle ilgili çubuğu, önceki modelden (derhal Ambeo Soundbar Max iken anılıyor) daha kompakt olduğuna duyuru çekiyor. Sırasıyla kendine kalibrasyon modu -li hep birden başlangıç sürümle benzer 3D sese sahiptir. Sennheiser, Soundbar Plus'ın bir iki sanal hoparlörü konumlandırmak amacıyla bazı odanın akustiğini tahlil edebileceğini söylüyor.

Sennheiser Ambeo Soundbar PlusSennheiser

C,z, Dolby Atmos, DTS,X, Sony'nin 360 Reality Audio ve MPEG-H Audio olası birçok 3D sesle ilgili standardını destekler. Sennheiser, 3D sesle ilgili deneyimleri sunmak karşı stereofonik ve 5.1 içeriği karıştırmanın mümkün olduğunu söylüyor. Ambeo Soundbar Plus, Apple AirPlay 2, Spotify Connect ve Tidal Connect kapsayan getirmek üzere çeşitli musiki akı platformlarını ve protokollerini destekler. Aygıt Siri, Alexa ve Google Asistan beraber da ahenkli.

Keza Sennheiser, sanallaştırma ve kendi kendine kalibrasyon teknolojisini de santral Ambeo Sub'ı duyurdu. Hoparlörün aşırı basının 27Hz'e pek odyofil seviyesinde kaldığını söylüyor. Sub, sekiz inçlik patentli amma woofer'a ve 350W D sınıfı amplifikatöre sahiptir. Dört adede pek subwoofer'ı kablosuz gibi bağlayabilecek ve bunları ayrı olarak kalibre edebileceksiniz.

Ambeo Soundbar Plus dolayı cephe siparişler günümüzde açılıyor. 22 Eylül'da kargoya verilecek. Aynı vakit çizelgesi, maliyeti 700 ABD doları olan Ambeo Sub amacıyla hem de geçerlidir.?

Sennheiser Ambeo SubSennheiser


Teknoloji Haberleri Kategorisinden Haberler