Loydu.com'a Hoşgeldiniz

Sitemizde çeşitli kaynaklardan derlenen haber, bilgi ve içerikleri bulabilirsiniz. Şikayet ve telif bildirimleriniz için lütfen tıklayın.

Serdar Gökalp

Serdar Gökalp

Serdar Gökalp rol aldığı bazı çok zafer kazanmış projenin yanı dizi radyo programcısı kadar da abartılı seneler çalışmalarına yerine getirme etmiştir. Peki kaç yaşında? 1982 yıl?...

Serdar Gökalp rol aldığı bazı çok zafer kazanmış projenin yanı dizi radyo programcısı kadar da abartılı seneler çalışmalarına yerine getirme etmiştir. Peki kaç yaşında? 1982 yılının Şubat ayında İstanbul 'da dünyaya yeni gelen zafer kazanmış ad yüksek dönem radyo programları -li dinleyicilere seslenmiştir. 2018 senesine çok Best FM 'de Serdar Yayında adlı radyo programını hazırlayıp sunmuştur. 2018 yılının Nisan ayından itibaren ama Evren FM 'keza gündelik hafta içi 16,00 ve 18,00 saatleri aralarında Serdar trafikte, 22,00 ve 01,00 saatleri aralarında ama Serdar yayında programını yapmıştır. Bilhassa telefon şakaları ile dikkatleri fazla dertli ünlü isim başarılı programları ile radyoculuk kariyerini sürdürmektedir. Türkiye 'keza radyo ve telefon şakaları denilince akla yeni gelen ilk kişi olan Serdar Gökalp, şakaları radyoya hamil açış şahıs iken bilinmektedir. Hemen Şimdi 18 yaşında iken açış yayınını gerçekleştirmiş, televizyonda kimi müzik programı yapmıştır. Kariyerinde farklı olarak alanlara de ayaklık veren muzaffer isim, kimi dizide arkadaş yapımcılık ve şaka dergisi yazarlığı aynı görevler üstlenmiştir.


Biyografi Kategorisinden Haberler


  • Biyografi Kimdir?:
  • Biyografi Doğumu?:
  • Biyografi Ölüm?:
  • Biyografi Çocukları?: