Loydu.com'a Hoşgeldiniz

Sitemizde çeşitli kaynaklardan derlenen haber, bilgi ve içerikleri bulabilirsiniz. Şikayet ve telif bildirimleriniz için lütfen tıklayın.

Seth Rogen ve Pete Davidson acil GameStop dramatizasyonunda amel alıyor | Teknoloji

Seth Rogen ve Pete Davidson acil GameStop dramatizasyonunda amel alıyor | Teknoloji

Öteki yılki GameStop stok sıkıntısının hikayesini anlatmak uygun aniden pozitif belgesel, podcast ve libretto çalışma değilmiş falan, epope konusunda uzun metrajlı yaklaşık film biçiml...

Öteki yılki GameStop stok sıkıntısının hikayesini anlatmak uygun aniden pozitif belgesel, podcast ve libretto çalışma değilmiş falan, epope konusunda uzun metrajlı yaklaşık film biçimlenme aşamasında. Variety'nin haberine amacıyla, çekimleri bu kamer başlayacak olan Dumb Money'de Seth Rogen (büyük Donkey Kong), Pete Davidson, Sebastian Stan ve Paul Dano rol alacak.

Craig Gillespie (Pam & Tommy, Cruella) yönetecek. Ego Mezrich'in The Antisocial Network adlı uydurma karşıtı kitabına dayanan tasvir. Hikayenin kalbindeki Redditors'a odaklanacak. Hatırlarsanız, bir bando kullanıcı r/WallStreetBets daha aşağı dizininde biraz araya gelerek GameStop hisselerini taklit gibi yükselişe geçirdi. Hedge fonları ve açığa satış yapanlar, sonuç olarak en düşük yaklaşık hedge fon dükkanının kapanmasıyla, sıkışmanın ağırlığını hissettiler. Durum, borsanın daha araştırıcı düzenlenmesi çağrıları arasında Kongre'nin üstelik dikkatini çekti.


Teknoloji Haberleri Kategorisinden Haberler