Loydu.com'a Hoşgeldiniz

Sitemizde çeşitli kaynaklardan derlenen haber, bilgi ve içerikleri bulabilirsiniz. Şikayet ve telif bildirimleriniz için lütfen tıklayın.

Sonuçta 'Halo Infinite' bölünmüş ekranlı bir kampanya çağrıştırma modu almayacak | Teknoloji

Sonuçta 'Halo Infinite' bölünmüş ekranlı bir kampanya çağrıştırma modu almayacak | Teknoloji

343 Industries, n,yet bağlantı haritasının açıklanmasıyla Halo Infinite oyuncuları amacıyla dolaşık bazı haber paketine sahipti. Halo serisinin biraz parçası olan kampanya için boylu b...

343 Industries, n,yet bağlantı haritasının açıklanmasıyla Halo Infinite oyuncuları amacıyla dolaşık bazı haber paketine sahipti. Halo serisinin biraz parçası olan kampanya için boylu boslu zamandır uygun eş yoğun çalışma modu artık gerçekleşmiyor. Kreatif başkanı Joseph Staten, bazı geliştirici güncelleme videosunda, "kampanyayı ayrılmış perde kooperatifi göndermemek dolayı zor kimi karara bağlamak zorunda kaldık" dedi. Stüdyo, "henüz etrafında konuşmaya bütün olarak hızlı olmadığımız deneyimler" keza dahil olmak -mek üzere kaynakları değişik önceliklere kaymak dolayı bu çağrıyı yaptı.

Ayrılmış siper işbirliğinden hoşlananlar amacıyla bazı yumru. Bu olay Fortnite, Minecraft, Rocket League ve Erkek Kurt Takes Two aynı yaklaşık oyunlarda hala asıl olsa hem, geçmiş yılların oyunlarına kıyasla bu tür uzatılmış görünmüyor.

Öbür biraz Halo Infinite hayal kırıklığı yaşandı. , 343'ün ortaya koyduğu aynı, 3. sezonun tüm şeye gerçi Kasım ayında başlamayacağını. Stüdyo bunu Mart ayına erteledi, bu de 2. sezonun 10 aydan pozitif süreceği anlamına geliyor.

Teknoloji'tan n,yet dakika haber uyarıları olmak karşı tarayıcı bildirimlerini açınBildirimleri istediğiniz zaman ayarlar menünüzden devre dışı bırakabilirsiniz.Şu anda değilAçıldıAçıldı iBu amaç, gizlilik hakkı tercihleriniz çünkü kullanılamıyor. Ayarlarınızı buradan güncelleyin, arkasından düşünmek için sayfayı her tarafta yükleyin.

Artı tarafta, 343, 8 Kasım'daki kışlık güncellemesinin yaklaşık parçası gibi çevrimiçi kampanya kooperatif modunu ekleyecek. Kimi görev tekrarı seçeneği ayrıca fiili olacak. Oyuncular için bazı alternatif bereket de, boylu boslu süredir ertelenmiş Forge belli hile modunun güncellemeyle birlikte yayına girmesi. Forge açış etapta aleni betada olacakken, 343 bu yana kullanıma sunulacağını söyledi. Bu, oyunu açmaya ahbap olacak ve oyunculara yapacak daha kaba şey sunacak.

De 343, 8 Kasım'hem de iki papaz adayı haritanın yanı sıra bağımsız 30 tabakalı bazı savaş bileti ve bazı hile modu ekleyecek. Gizli Mükemmel Kaldırım Taşı denir. Match XP beta, bazı öbür açıkgöz geldiniz ilavesi olacak. 343 bunun ne uzlaşma geldiği ilgili ayrıntılı açıklamalar vermese da, saf bir biçimde açıklanmış zorlukları tamamlayarak DP kazanmanın aşırı bir kat daha ivedi savaş geçişinde yükselme kaydedebileceksiniz benzer görünüyor.

İleriye bakıldığında, 343 Industries bunu planlıyor. 3. sezonun başladığı 7 Mart'ta rahibe adayı sirk gösterileri ve Aka Kabile Savaşı haritalarını takdim etmek. Planlanan farklı güncellemeler arasında Shroud Screen adlı biraz gereç, marifet içi raporlama araçları, bazı Forge spesifik püf noktası tarayıcısı, daha fazla oyun modu ve rahibe adayı faaliyetler ayaklık alıyor.


Teknoloji Haberleri Kategorisinden Haberler