Loydu.com'a Hoşgeldiniz

Sitemizde çeşitli kaynaklardan derlenen haber, bilgi ve içerikleri bulabilirsiniz. Şikayet ve telif bildirimleriniz için lütfen tıklayın.

Sony LinkBuds S, Prime Day'den başta her olmadığı çok basık | Teknoloji

Sony LinkBuds S, Prime Day'den başta her olmadığı çok basık | Teknoloji

Sony, LinkBuds S'yi iki aydan eksik yaklaşık nokta öncelikle piyasaya sürdü, hemen hemen tam kablosuz kulaklıkları Amazon'hem de sağlam bir düşüş göre çoktan alabilirsiniz. Prime Day'den...

Sony, LinkBuds S'yi iki aydan eksik yaklaşık nokta öncelikle piyasaya sürdü, hemen hemen tam kablosuz kulaklıkları Amazon'hem de sağlam bir düşüş göre çoktan alabilirsiniz. Prime Day'den anında başta, 157 dolara düştüler. Bu, 200 dolarlık muntazam fiyattan yüzde 22'lik bir küçülme. Bu, LinkBuds S amacıyla yine de gördüğümüz asgari paha ve indirgeme da ak da kara çeşitleri dolayı cari.

Amazon'dan Sony LinkBuds S satın alın - 157 $

LinkBuds S, daha düzenli yaklaşık bulanık tasarıma efendi. Sony'nin bu yılın başlarında piyasaya sürdüğü örnek LinkBuds'un açık yenme biçiminden daha pozitif. Bölük, bir kat daha rahibe adayı modelin mal varlığı bobin önleme özelliğine kalıp değişik kulakiçi kulaklıklardan daha önemsiz ve bir kat daha çelimsiz olduğunu bahis ediyor (ancak ANC'nin WF-1000XM4 modelindeki kadar baş belâsı olmadığını onaylama ediyor).

Kulaklıkların kimi özelliği eldeki. "doğal" ıtır sesini duyabilmeniz dolayı geçiş/şeffaflık modu keza vardır. Uyarlamalı Akustik Kontrolü özelliğiyle Sony, LinkBuds S'nin zaman içeri tercihlerinizi öğrenebileceğini ve konumunuza veya etkinliğinize uygun sesle ilgili ayarlarını istemsiz olarak değiştirebileceğini söylüyor.

Sony'nin iddia ettiği falan "güçlü" besleme 5 mm'lik sürücülere sahipler. bas ve büyüleyici derecede temiz vokaller." Sony'nin WH-1000XM5 kulaklıklarında hem de kurulu Karma İşlemci V1 birlikte bölük, sesle ilgili kalitesini artırmayı, bozulmayı azaltmayı ve ANC'yi artırmayı hedefliyor. Sony'nin LDAC codec bileşeni ve DSEE Extreme takviye -li desteklenen boylu boslu çözünürlüklü ses desteği hem de vardır.

Ayrıca LinkBuds S, Sony'nin Speak-to-Chat özelliğine sahiptir. Buradaki düşünce, kulaklıkların sesinizi kendi kendine olan iken algılayabilmesidir. Konuşmaya başladığınızda sesi duraklatacaklar ve gitme modunu açacaklar. Kendi Kendine Olan Oynat adında amma atfetme hem eldeki. Bu, LinkBuds S'nin biraz aramayı yaptığınızda veya bitirdiğinizde etkinliğinize alt olarak sesi çalmasını ya da sürdürme ettirmesini sağlar. Ancak işlevsellik şimdilik yaklaşık az ? acilen Spotify ve Endel ile çalışıyor.

Öbür yerlerde, kulakiçi kulaklıklar IPX4 su içeren sızdırmazlık derecesine sahiptir, bu nedenle fena ıtır koşullarına ve egzersizlere dayanabilmeleri gerekir. Yerleşmiş Alexa işlevi keza müsait.

Sony, ANC açıksa LinkBuds S'nin altı saatlik vuruş ömrüne kalıp olduğunu söylüyor. Yük kutusu tamamen 14 vakit daha ANC celse süresi hazır edeceksiniz. Aceleci şarj işlevi doğru, beş dakikalık çok miktar süresinin ardındaki yaklaşık saate çok ilave başvuru formu elde edeceksiniz.

Twitter'ayrıca @TeknolojiDeals'i uygulama ederek ve Teknoloji'a katkıda bulunan gibi kesin Amazon Prime Day tekliflerini alın. Fırsatlar bülteni.


Teknoloji Haberleri Kategorisinden Haberler