Loydu.com'a Hoşgeldiniz

Sitemizde çeşitli kaynaklardan derlenen haber, bilgi ve içerikleri bulabilirsiniz. Şikayet ve telif bildirimleriniz için lütfen tıklayın.

The Verge'in 2022 Sevgililer Günü hediye rehberi

The Verge'in 2022 Sevgililer Günü hediye rehberi

Sevgililer Günü yaklaşıyor, bu keza partnerinize, ebeveyninize yoksa hep yanınızda olan arkadaşınıza onları ne öyle önemsediğinizi hatırlatmanın zamanı geldi demektir. Neyse ama, tedbi...

Sevgililer Günü yaklaşıyor, bu keza partnerinize, ebeveyninize yoksa hep yanınızda olan arkadaşınıza onları ne öyle önemsediğinizi hatırlatmanın zamanı geldi demektir. Neyse ama, tedbirli buketler ve hevesli, geleneksel sevda gösterilerinden bir tane değilseniz, en çok değer verdiğiniz halk müziği uygun olağanüstü şeyler olmak amacıyla tatili kimi izin kadar saymak yeterince kolaydır. ne de olsa, kim pikniğe istekli yaklaşık sırt çantasının, samimi bazı evlilik bağı terliğin veya zeki bir kooperatif unvanının hayranı değildir?

Yaklaşık armağan fikirleri birikmek uygun tok amma ağ oluşturduk. , The Verge personelinden bu sene verdikleri ya da almayı şiddetli istedikleri ürünleri göndermelerini istedi. Hediye rehberimiz, alacaklar ve spontane kişiler uygun önerilerin yanı sıra ev sahibi olanlar yahut amma daha yalın bir hediyeyi muhabbet edenler göre bir fikirler içerir. Çoğu aynı zamanda bazı fert göre kullanılabilirken, bazı herkesi ilişkiye kapsayan edebilir ve bu de onları ekrandan sapmak ve beraber seçkin zaman vermek için olağanüstü kimi bahane haline getirebilir.

Eder Aralığı

20 Doların aşağıda 20 - 50 Dolar 50 - 150 Patates 150 - 400 Dolar

İki Gerekir

Aslına Uygun ilişkiler yürümeyi gerektirir ve It Takes Two'hem evli bazı çiftsiniz. Boşanmanın eşiğinde, umulmadık biraz şekilde kaprisli kooperatif eylemiyle olağanüstü kimi hikayeye çekildi.

Bu yürek şeklindeki hoya şeker bitkisi sevimlidir ve onu öldürmediğiniz sürece dayanabilir. Ve ise yaparsan? Pekala, nitekim kurnaz bir saksı al, öyle biraz sonrakine amade olursun. Ve biraz öteki. Hadi ki, son olarak buna alışacaksın, değil mi?
Paha, 7 - 35 $ arası

Pistils Nursery

Etsy

LLBean Wicked Good Camp Moccasins

Soğuk günler yaklaşık çift yün ayak giyecekleri ve samimi amma içecekten fazlasını gerektirir. L.L.Bean'in koyun derisi çizgili mokasenleri, sıcaklıklar düşmeye başladığında içine kayması amacıyla fevkalade kuytu yaklaşık davranış sağlayarak, adlarına uygundur. Çentilmiş moka'lar de bir iki aşama ve renkte kazanç ve eşinizin gardırobunun art kalanıyla rötuş olduğu takdirde görünmemelerini sağlar.
Para Ödülü, 79 $

L.L. Bean

Zappos

Theragun Minik

N,yet zamanlardaki COVID-19 aşıları ve güçlendirici aşılara karşın, hemen herkes yaklaşık haber terapistini ziyaret etmekte gizli değil. Neyse ama, üç tez Theragun Küçücük falan oynatılabilir kimi haber tabancası, kas gücü ağrılarını azaltmanın ve eşinize evinizin güvenliğinden ayrılmadan düz ince kumaş masajı yapmanın dolayı kimi yoludur.
Para Ödülü, 175$ - 200$ arası

Amazon

Kale

Best Buy

Paddywax Formu Balmumu

Yaklaşık mum kulağa basmakalıp söz gelebilir, ancak sert azı Paddywax'ın Form Mumlarının sağladığı pervaz ömrüne sahiptir.


Para Ödülü, 26 - 38 $ arası

Amazon

Paddywax

Çelme Bileti, Kuzeyden Esen Ülkeleri

Değer, 42 $

Amazon

Walmart

Teakhaus Ahşap Makaslama Tahtası

Birlikte yemek pişmek yersiz biraz naif gelenektir ve dürüst aletlerle sert bir kat daha zevklidir. Teakhaus'un mesleki kalitede biçme tahtaları özbeöz figür ve boyutlarda bütçe, zar zor herkes bükülmeye direnecek kadar kalındır ve buluşma gecesinde yolunuzu kırılmak, kabile ve kesme vuruşu yapmak karşı sert kimi ahşap çehre sunar.
Bedel, 70 $

Büyük Sepet ve Fıçı

Build-A-Bear Pokémon yoksa Star Wars

Build-A -Bear Workshops, kayıtlı Pokemon ve Yıldız Wars peluş serilerinden fantastik derecede büyüleyici teklifler sunar ve isteğe yan kılık ve aksesuarları, güzel koku faktörünü bazı başka seviyeye taşır. uykucu ve uyku tulumu takmış amma Snorlax'ı ki o sevmez ki? Kalbi olmayan biri, işte ki fert.
Para Ödülü, 56 - 100 $ arası

Amazon

Spekülatör-Yap (Pokemon)

Yaklaşık Spekülatör Yap (Sitane Savaşları)

Mario Party Superstars

Mario Party aç değil.

Mario Party Superstars, Nintendo Switch için Nintendo 64 ve GameCube döneminden 100 ufacık oyun derlediği uygun, alışılmış oyunları siz ya da eşiniz oynadıysanız mükemmeldir.
Paha, 50 - 60 $p>

Amazon

Amaç

Walmart

Kış Sıcak Termik Çoraplar

Herkes kendini samimi ve kuytu kalmak ister. kış mevsimi. Çoraplar pop müziğe ait amma hediyedir, kıtı kıtına kimi demodedirler. Busy Socks ile termik ısıtmalı çoraplara girin. Bunlar aşırı soğukta hatta ekstremitelerinizi cana yakın cilt (ve bunu yaparken epeyce sevimli görünür).
Para Ödülü, 13 $

Amazon

Tribit Stormbox Mini

John Cusack olası aşk şarkılarını patlamak amacıyla Say Everything falan rahibe adayı ufuklar açan yaklaşık parlak gözlü komedinin musiki setine ihtiyacınız dalgın. Tribit'in cep boyutundaki StormBox Micro'su, sekiz saate böylece batarya ömrü, göz kamaştırıcı miktarda ses ve sevdiklerinizin gidonlarına eşsiz harmoni karşılayan karma kayışı ile hareket halindeki randevu geceleri göre özgün bazı Bluetooth hoparlördür. birinin bisikleti.
Paha, 44 ila 50 ABD Doları

Amazon

Best Buy

Lego Roses

Bedel, 13$

Lego

Carhartt 2'si 1 Arada Soğutucu Arkalık Çantası

Rahatça 300$ harcayabilirsiniz 48 saatlik buz sandığı işlevi görülen bazı arkalık çantası, anca basit yaklaşık faaliyet gayet yeterli işleyecekken sebep kimi mal varlığı harcayasınız fakat? Carhartt's Cooler Arkalık Çantası her günkü, sorunsuz amma tasarıma, zorlu bir kuru bölmeye ve çift bazı piknik yapacak böylece büyük, yalıtımlı bazı tabana sahiptir.
Eder, 65 $

Amazon

Carhartt

Codenames Duet

Işbirliği Yapmak istiyorum Biraz işçi kanı gerektiren eğlenceli yaklaşık kelime oyununda sevgiliniz mi müsait? Codenames Duet, daima pop olan Codenames'in eş kimi alt ürünü. Partnerinizin zihniyetine girin ve onun alacağını bildiğiniz mükemmel (yoksa kalınlık nadir) tek kelimelik ipuçlarını verin.
Paha, 14 - 16 $

Amazon

Target

Walmart

Oura Halka (üçüncü nesil)

İlk bakışta Oura Çalma Sesi benzer görünebilir idadi sevgilinize armağan edebileceğiniz değerli eşyalar. bununla birlikte, grubun basit tasarımına olduğu halde, abonelik tabanlı zeki gürültü, geri ve düzelme karşı yönelik amma dizi sağlık gözaltı özelliği sunar ve başka zorunlu kişilerin amma Fitbit'e ulaşmadan kalp atıcılık hızlarını ve ölüm alışkanlıklarını takip etmelerini sağlar.

Paket, her kartta geçmiş ve gelecek, seks ve yakınlık olası konulardan ayrıca çiftlere keza bireylere dolayı uyarlanmış konulara o kadar aksine amma soru içeriyor. Love Lingual de insanlar dolayı kartvizit paketleri hazırlar, yani sohbete katkıda bulunmak karşı romantik yaklaşık münasebet -de olmanız gerekmez.
Değer, 25 $

Amazon

Love Lingual

Fellow Carter Everywhere Mug

Şüpheye düştüğünüzde, minimalist Carter Everywhere Mug aynı tecrübe bir armağan -li fay defolup gitmek zordur. Fellow'un paslanmaz duygusuz kabı, çoğu çelme kupasından bir daha zariftir ve satıcı omuz sırığı duvarlı yalıtım, geniş bir ağız ve iç kısımda kahve züppelerinin bildiği ve antipati ettiği metalik tadı ortadan kaldıran seramik yaklaşık kaplamaya sahiptir.
Değer, 30$ - 35$ arası

Amazon

Nordstrom

SpaceTime Koordinatlar alım satım baskısı

SpaceTime Koordinatları, NASA verilerini kullanarak, partnerinizle tanıştığınız ya da evlendiğiniz andaki yoksa seçmeniz uygun bazısı önemli hadise esnasında uzayın nasıl göründüğüne ilgili bir ücret oluşturur. Resimler, 29 dolardan başlayan fiyatlarla parmağa ait dosyalar kadar, da posterler, gömlekler, kapüşonlular, kolyeler, konut dekorasyonu ve değişik ürünler gibi çeşit çeşit fiyat noktalarında teslim edilebilir.

Bu oyunun yapımcılarına için, görünürde Danca "hygge" kelimesinin oynak bazı İngilizce çevirisi olan, katılımcılardan hayattaki şık şeyler boyunca düşünmelerini isteyen 300 düşündürücü soru içeriyor. bu günlerde şiddetli nadir görüşlü ailevi ve arkadaşlarla geçirilen zamanın terbiyeli kimi kullanımı benzer görünüyor.
Eder, 20 ABD doları

Amazon

Engin Olmayan Ürünler

Nordstrom

LeafIdeas Smoker Gun

Adeta katışıksız şeye (kokteyller, balık, peynir, adınız) bulutlu kimi , eklemeyi aşırı birini tanıyorsanız Bu), LeafIdeas'ın bu Duman Tabakası İçen Tabancası, evde yiyecekler ve içeceklerine eklemelerine gerekçe verecek. Kapsayan edilen talaşları infüzyon c,zının içeri yakarsınız ve dumanı paraşüt kapağına namuslu iterek hediyelerinizi o otantik, çoğaltılması inatçı sigara içme aromasıyla zenginleştirir.
Değer, 70 ABD doları

Amazon

2021 Kindle Paperwhite

Mümkünken sebep bir edepli kitapla rahatlamalısınız? binlerce beraber sıcacık? Kalınlık yeni Kindle Paperwhite, USB-C şarjına ve geceleyin okuması göre ayarlanabilir canlılık sıcaklığına usta daha aka, 6,8 az miktar ekrana sahiptir. Partnerinizin sizden uzakta bir sessiz zamana ihtiyacı olduğunda harika kimi hediye.
Değer, 140 - 160 $ ??arası

Amazon

Sayı

Çap İyi Satın Teslim Alma

.


Teknoloji Haberleri Kategorisinden Haberler