Loydu.com'a Hoşgeldiniz

Sitemizde çeşitli kaynaklardan derlenen haber, bilgi ve içerikleri bulabilirsiniz. Şikayet ve telif bildirimleriniz için lütfen tıklayın.

Toyota, arka çağrılan bZ4X EV'nizi art alınabilir | Teknoloji

Toyota, arka çağrılan bZ4X EV'nizi art alınabilir | Teknoloji

Toyota, elektrikli crossover'ın tekerleklerinin süratli düşebileceği endişeleri aşırı Haziran ayında bZ4X'i arka çağırdı ve acilen dertli müşterileri tenezzül etmek ve araçları yold...

Toyota, elektrikli crossover'ın tekerleklerinin süratli düşebileceği endişeleri aşırı Haziran ayında bZ4X'i arka çağırdı ve acilen dertli müşterileri tenezzül etmek ve araçları yoldan bertaraf etmek amacıyla ilave edilen adımlar atıyor. Electrek, Toyota'nın ABD şubesinin bZ4X'i art satın almayı hareket ettiğini öğrendi (ve Teknoloji onayladı). Müşterilere gönderilen bazı mektuba karşı, durum eyaletinize ve "belirli koşullara" dolayı değişecektir.

Otomobil üreticisi, yenge EV isteyenler için tazminatın ana hatlarını çizdi. Eğreti penis karşı boş yakıt ve bZ4X göre depo alanıyla hiç durmadan serbest kadar ödünç penis kullanmaya uygulama edebilirsiniz. Keza krediniz, kiralamanız ya da gerçek satın kabul fiyatınız uygun 5.000 $ itimat alacaksınız. Da garantiniz ve serbest EVgo çok miktar süreniz uzatılacak.

Toyota, "bazı çare bulunana böylece" arka alımlar ve başka avantajlar sunuyor. geri çağırma, Subaru'nun kızkardeş modeli Solterra için surat siparişleri de kapsıyor, kıtı kıtına bu SUV hemen şimdi Amerikalı alıcılara ulaşmadı.

Toyota'nın bZ4X ispit arızasını ne vakit ya da nasıl düzelteceği etrafında bir açıklamalar dalgın. Bu keza sahipleri dolayı durumu zorlaştırıyor. Arka satın onaylama, onlara bir geçindirme uygun süresiz gibi servis yapmak yerine alternatif bazı araç satın alma şansı verir, hemen hemen araba endüstrisindeki sağlama sıkıntısı, onları tadilat dolayı aylarca beklemeye yahut kusursuz -siz bir alternatife istekli olmaya zorlayabilir.


Teknoloji Haberleri Kategorisinden Haberler