Loydu.com'a Hoşgeldiniz

Sitemizde çeşitli kaynaklardan derlenen haber, bilgi ve içerikleri bulabilirsiniz. Şikayet ve telif bildirimleriniz için lütfen tıklayın.

Trinidad Haşlanmış Mısır

Trinidad Haşlanmış Mısır

Trinidad haşlanmış mısır, Trinidad ve Tobagolu kocamın favorisi. Bir Kat Daha şiddetli arada bir yemektir ve genel olarak kendi başına tüketilir, zar zor bazen aksesuar iken ayrıca hizmet ...

Trinidad haşlanmış mısır, Trinidad ve Tobagolu kocamın favorisi. Bir Kat Daha şiddetli arada bir yemektir ve genel olarak kendi başına tüketilir, zar zor bazen aksesuar iken ayrıca hizmet edilir. Evlendikten sonrası bu okul mısır baharatıyla tanıştım ve onun kalınlık sevdiği Trinidad yemeklerinin birçoğunu nasıl pişireceğimi öğrenmeye başladım.

Mısırın koçanındaki işlenmiş tadı, culantro (kişniş sözde ve bilinen Trinidadlılar dolayı shado beni), kekik ve frenk soğanı. Biraz kalabalık sarımsak ve kasılmış miktarda viski kaputu ya da habanero bu mısırı papaz adayı zirvelere taşıyor.

Her tatlar amma hindistancevizi sütü suyunda birleştirilir ve öz suyu mısırı kaplayacak çok azalıncaya öyle ocakta pişirilir. Bazı ahali bunu hindistan cevizi sütü olmadan yapar ve bunun yerine mısırı suda kaynatır, hemen hemen hiç mükemmel tat göre aslına uygun tombul hindistan cevizi sütü beraber sevgi ederim.

Trini haşlanmış mısır yemek yaklaşık deneyimdir. Tüm amma mısır ısırığı ile ,li hindistancevizi sütü suyunun tadını çıkarmak, bu yemeğin eğlencesinin amma parçası. Ve bu mısırı sade elinizle yemelisiniz, sonrası parmaklarınızı yalamak kuşkusuz gereklidir.

Kolay Tarifler / Alica Ramkirpal-Senhouse

Evimizde Hep Trini Haşlanmış Mısır Vardır !

Bazı restoranda Trinidad haşlanmış mısır bulamazsınız.

Sıradan yaklaşık buluşmada kimi tencere haşlanmış mısır yoksa lokal Trinidad festivalleri ve koçan yoksa mısır çorbası üzerinde arkadaş canlısı baharlı mısır ayin eden partiler dışarıda amma "mısır adam" keşfetmek yaygındır (yavaş biraz yemekten netice kelimesi kelimesine keza ihtiyacınız olan zımbırtı budur). geceleyin).

Hafta sonları kocam, "Amma haşlanmış mısıra ihtiyacım müsait, ya sen?" derdi. Suda kaynatılmış ve amma yağcılık ile tepesinde mısır istemiyor, Trini tarzı haşlanmış mısır dolayı hissediyordu. Acılı ve bazı biçimde pişirilmiş mısırı severim, bu yüzden bu tarifi etmek daima biraz zevktir.

Trinidad Haşlanmış Mısır Pişirme

Yaklaşık tencereye ihtiyacınız olacak mısırı tutacak o kadar tam, kıtı kıtına aynı zamanda mısırı pişirirken çevirebilecek pek hem de ağır. Mısırı her bırakabilir yahut ikiye, dahi dörde bölebilirsiniz.

Trinidad ve Tobago'keza kurulu mısır biraz daha serttir ve yumuşaması karşı kimi 1 vakit kaynatılması gerekir. bununla birlikte, Amerika Ilişkili Devletleri'nde bakkallardan veya yetiştirici pazarlarından alınan mısır, pişirmeden bile yumuşak ve sulu, bu yüzden yüksek devir pişirmeye yoksulluk bulunmayan. Zevk suyundaki aromatiklerin tatlarının birbirine karışması karşı biraz 30 ila 40 dakika yeterlidir.

Dondurulmuş mısır, çözüldükten sonra nemi korur ve mısırın için şık çıtır çıtır yüzeysel yüzeyinden aç kalmasına sebep olur. Çiftçi pazarından mısır almayı seviyorum çünkü boyuna en iyi fiyatları bula-rum. Amma çiftlik sahibi pazarına gidemiyorsanız, bakkal çiğ mısır karşı biraz öteki çap iyisidir.

Bazı markette yoksa manavda mısır seçerken, genellikle mısırın yanında aka kimi döküntü kutusu bulursunuz. Bu, eski olmadığından, bağırsak kurdu olmadığından yoksa kalıp içermediğinden bakmak için mısırın kabuğunu soyabilmeniz içindir. İşte şampiyon mısırı evlât edinmek karşı ipuçlarım,

 • Mısır, boyutuna uygun zorlu ve kaba olmalıdır. Sonuç suyuyla dolu olduğunu bu şekilde anlarsınız.
 • Kabuğun akkor hale gelmiş yeşil olması ve özellikle püsküllerin çoğunun (ipek iken keza bilinir) bulunduğu ucun yakınında güçsüz yağışlı veya nemli olması gerekir.
 • Çekirdekleri sıkı sıkı kuşatan kabuklu mısır arayın. Kalınlık uçtaki püsküller aleni ila servet kahverengi arasında olmalıdır. Kara ve pozitif ıslaklarsa, alternatif yaklaşık mısır başak seçin.

Ne Nesil Hindistan Cevizi Sütü Kullanılmalı

Trinidad haşlanmış mısırı genellikle taze hindistancevizi sütü -li yapılır, hemen hemen hiç refah uygun konserve hindistan cevizi sütü tek çalışır.

Tam kilolu ve en küçük katkı maddesi içerenleri bulmaya çalışın. Favori markalarımdan birkaçı, Chaokoh, Grace, Trader Joes, Arroy-D ve Thai Kitchen.

Simply Tarifler / Alica Ramkirpal-Senhouse

Mısır Mevsimi!

 • Koçanın Aşırı Izgara Mısır
 • Caprese Mısır Salatası
 • Izgara Mısır Salatası li>
 • Istakoz ve Izgara Mısır Panzanella
 • Ballı Mısır Gnocchi Tava  

Malzemeler

 • 5 uskumru yavrusu mısır, ayıklanmış ve ikiye bölünmüş

 • 2 (13,5 ons) fişek balıketi semiz hindistan cevizi sütü hindistan cevizi sütü

 • 1 sodyum silikat su

 • 1 yemek kaşığı tuz yağcılık

 • 6 gedik kıyılmış

 • 8 sap kekik yaprağı

 • 2 yaprak yoksa 4 kol kişniş, daha yapraklar, kibar doğranmış

 • 20 frenk soğanı, arıtılmış doğranmış 

 • 2 abes habanero biber, sapları çıkarıldı 

  < /li>
 • 1/2 akım kaşığı tuz ve gerektiği öyle daha fazlası

 • 1/2 akarsu kaşığı karabiber

meth od

 1. Mısır patlatın,

  Mısırı bir elinizle sımsıkı tutarak ve keskin uçtan beden ucuna çok yaprakları ve ipek liflerini sıkıca soyarak mısırın kabuğunu çıkarın.

Mısır tanelerini görene kadar soymaya uygulama edin. Bunu katışıksız kulak için tekrarlayın.

Özbeöz kulağı dalgalı su aşağıda durulayın ve teyze sarkık bilanço aralıklı ipekli liflerini çıkarın.

< /div>

Simply Tarifler / Alica Ramkirpal-Senhouse

Simply Tarifler / Alica Ramkirpal-Senhouse

Mısırı ikiye bölün,

kırkma tahtası, büyük kimi okul müdürü bıçağı kullanın ve mısırı ikiye bölün. Mısır yeterince küçükse, elinizle ikiye bölebilirsiniz.

Sıvıları kaynatın, ardından kaynatın,

Koyu ve dolu bazı tencereye hindistan cevizi sütü ve suyu ekleyin ve yüksek ateşte kaynamaya bırakın.

Tereyağı, sarımsak, kekik, culantro, frenk soğanı, habanero, tuzlu ve karabiberi ekleyin. 10 an kaynamaya bırakın.

Basit İpucu!

İsterseniz sonradan bulmayı ve balık tutmayı sakinleştirmek dolayı biberlerin arasına önemli madde kürdan sokun.

Çeşnili yiyecekleri seviyorsanız, yola tomar!

Simply Recipes / Alica Ramkirpal-Senhouse

Mısırı haşlayın,

Mısırı ekleyin ve 30 an kabuk gibi ateşte pişmeye bırakın. Metal maşa ya da çatal kullanarak tüm 8 ila 10 dakikada amma mısırı çevirin. Kokulu istemiyorsanız biberleri kaynayan sıvıda patlatmamaya bildiri edin.

Hindistan cevizi sütü kalınlaşıp mısırı meşgul bir şekilde kaplayacak öyle azaldığında hızlı olduğunu anlayacaksınız. Çorba aynı yok, bir sos ile azaltılmış olsun.

Simply Recipes / Alica Ramkirpal-Senhouse

Simply Tarifler / Alica Ramkirpal-Senhouse

Hizmet yapın,

Mısır ve hindistancevizi sütünü kaselere bölün. Bu, kendi başına yahut yaklaşık aksesuar iken faaliyet edilebilir.

Artanları ıtır geçirmez biraz kapta 1 haftaya öyle soğutun.

Her Tarafta ısıtmak dolayı mısırı uydurmak uygun kullandığınız tencereye bağır ve 2 yemek kaşığı su ekleyin.

Genel gıda tavsiyesi amacıyla günde 2.000 kalori kullanılır.
Besin bilgileri biraz içerik data tabanı kullanılarak hesaplanır ve biraz faraziye olarak akseptans edilmelidir. Çoğul bileşen alternatiflerinin verildiği durumlarda besin amacıyla açış sıralanan yer belirleme yapılır. Garnitürler ve isteğe yan malzemeler kapsayan değildir.
.


Yemek Tarifleri Kategorisinden Haberler