Loydu.com'a Hoşgeldiniz

Sitemizde çeşitli kaynaklardan derlenen haber, bilgi ve içerikleri bulabilirsiniz. Şikayet ve telif bildirimleriniz için lütfen tıklayın.

Tuğba Ekinci

Tuğba Ekinci

Annesi Havva Ekinci Konya Selçuk Üniversitesi Hemşirelik Bölümü mezunu, babası İnşaat Fakültesi Mühendislik Bölümü mezunudur. 2 abla Ekinci 'nin ablası evli ve konut hanımıdır. 4 Haz...

Annesi Havva Ekinci Konya Selçuk Üniversitesi Hemşirelik Bölümü mezunu, babası İnşaat Fakültesi Mühendislik Bölümü mezunudur. 2 abla Ekinci 'nin ablası evli ve konut hanımıdır. 4 Haziran 1976 doğumlu Tuğba Ekinci Osman Sınav vasıtasıyla keşfedilmiştir. Yaklaşık devir Çarkıfelek yarışmasında hosteslik yapmış netice Kral Tvde VJ olan Tuğba Ekinci 1994 yılında çekicilik yarışmasına ekli başlangıç 20 'ye kalmıştır. Buzda Oyun yarışması finalistleri arasındada sehpa bölge Ekinci Pendik Lisesi mezunudur. 2005 yılında O Derhal Beyaz Karınca adlı plak -li musiki piyasasında sert yaklaşık duruş edinmeyi başaran usta papaz tarafından esasen Kars 'lıdır ve Kars doğumludur. 2002 yılında Basketbolcu Fatih Özbilen -li evlenmiş bu evliliğin 2017 yılında n,yet bulmuştur. Bugüne çok KI Halen Beyaz Karınca, Klakson, Condom, Bronzlaşma Demezler, 100 Sınıflandırma ve Hadi Kızım isimli albümleri musiki severler beraber buluşturmuştur.


Biyografi Kategorisinden Haberler


  • Biyografi Kimdir?:
  • Biyografi Doğumu?:
  • Biyografi Ölüm?:
  • Biyografi Çocukları?: