Loydu.com'a Hoşgeldiniz

Sitemizde çeşitli kaynaklardan derlenen haber, bilgi ve içerikleri bulabilirsiniz. Şikayet ve telif bildirimleriniz için lütfen tıklayın.

Turban Dikkate Almak

Turban Dikkate Almak

Rüyada Turban Addetmek Ne Anlaşma Bütçe, İslami Turban Hayal Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Turban Addetmek Ne Anlaşma Bütçe?Görmek , Rüyada gören basörtüsü, hanimin kocasidir. B...

Rüyada Turban Addetmek Ne Anlaşma Bütçe, İslami Turban Hayal Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Turban Addetmek Ne Anlaşma Bütçe?
Görmek , Rüyada gören basörtüsü, hanimin kocasidir. Basörtüsünün genisligi kocanin müsamahasma ve halinin iyiligine, sikiligi malinin çokluguna beyazligi keza kocanin inanç ve rütbesine isaret fiyat.Görmek , Rüyada bas örtüsü saymak, amaç sahibinin nail olacagi kanaate isaret paha. Bir kadinGörmek , Rüyada, basinda kumastan bazı esarp yoksa bir elbise oldugunu görse, onun düsmanlari kocasi ile aralarim sogutmak arzusunda bulunurlar. Basörtüsü siyah ve basmakalıp olursa, kocasinin yoksul ve akli az olmasina isaret değer. Basörtüsünde meydana gelecek fenalik, kadinin kocasi hakkinda erisecek musibet ve kederdir. Eger kadinin kocasi başka, meydana gelecek fenalik kadinin malina istikbal cari fiyat, ya da kiz kardesi ya da amcasi olası islerine vekil kimseye erisecek biraz musibettir. Insan birisi rüyasinda iz basörtüsü örttügünü görse, hizmetçi kız bazı kadin bulur. Basörtüsünü bir cemiyet içeri açtigini gören kadin, yazık ve hayasmi giderecegi bir musibete müptela olur. Biraz kadin, basörtüsünün basindan gittigini görse, kocasindan ayrilir. Basörtüsünün yine iz geldigini görse, kocasi yeniden ona helezoni. Rüyada Turban Görmek , Rüyadane demektir,Görmek , Rüyada Turban saymak nasıl yorumlanır, Rüyamda Turban gördüm bu neye işarettir, geceGörmek , Rüyada gören Turban İslami gibi neye delalet fiyat, Turban rüya yorumu konuları bu sayfada havada açıklanmıştır.


Rüyalar Kategorisinden Haberler