Loydu.com'a Hoşgeldiniz

Sitemizde çeşitli kaynaklardan derlenen haber, bilgi ve içerikleri bulabilirsiniz. Şikayet ve telif bildirimleriniz için lütfen tıklayın.

Ubisoft, Ara Doğu'da bağımsız bir marifet olan 'Assassin's Creed Mirage'ı onayladı | Teknoloji

Ubisoft, Ara Doğu'da bağımsız bir marifet olan 'Assassin's Creed Mirage'ı onayladı | Teknoloji

Şiddetli sayıda sızıntıdan sonra Ubisoft, Assassin's Creed Mirage'ın boylu boslu soluklu serisinin amma başka oyunu olduğunu onayladı. 10 Eylül'deki Ubisoft Forward etkinliği iken daha fazl...

Şiddetli sayıda sızıntıdan sonra Ubisoft, Assassin's Creed Mirage'ın boylu boslu soluklu serisinin amma başka oyunu olduğunu onayladı. 10 Eylül'deki Ubisoft Forward etkinliği iken daha fazla ayrıntının düşmesi bekleniyor, hemen hemen hiç şimdilik ilan görüntüsünden bir saçma bilgiler edinebiliriz. Son Assassin's Creed Valhalla'dan bir karakter olan Basim Ibn Ishaq'ı, Bağdat'taki Altın Açılma Sarayı'nın (Poligon üzerinden) huzurunda kuytu bıçağıyla sıçradığını gösteriyor.

Bu, oyunun ayarlarıyla ilgili bozulmamış sızıntılarla örtüşüyor ve bu de Mirage'ın atik amacıyla rahat oynanışa dönme olacağını gösteriyor. Acemi başlığın başlangıçta Valhalla göre DLC olması planlanmıştı, ancak Bloomberg sonra Ubisoft'un neşriyat takvimini hafızaya almak uygun özgür amma deneyime dönüştürüldüğünü bildirdi. Konsepti ne olursa olsun, dizinin Ortadoğu köklerine döndüğünü Görmek , Rüyadazeki. Origins ve Valhalla'da süper güçlü bazı ölüm meleği makinesi kazanmak eğlendirici ve bütünüyle bu, anca eski zamana ait AC oyunlarının (özellikle hem de ucuz kirli Origins) sistemli ve daha büzülmüş aksiyon ağırlıklı oynanışından ücra.


Teknoloji Haberleri Kategorisinden Haberler