Loydu.com'a Hoşgeldiniz

Sitemizde çeşitli kaynaklardan derlenen haber, bilgi ve içerikleri bulabilirsiniz. Şikayet ve telif bildirimleriniz için lütfen tıklayın.

Valve, Steam uygun Joy-Con desteği fazla çalışıyor

Valve, Steam uygun Joy-Con desteği fazla çalışıyor

Valve, Nintendo Switch'in Joy-Con kontrolörlerine Steam'keza tanıdık artırmak dolayı çalışıyor. En papaz adayı Steam beta sürümünün yaklaşık parçası olarak Joy-Cons, Switch oyunları...

Valve, Nintendo Switch'in Joy-Con kontrolörlerine Steam'keza tanıdık artırmak dolayı çalışıyor. En papaz adayı Steam beta sürümünün yaklaşık parçası olarak Joy-Cons, Switch oyunlarında tüm iki şekilde nasıl kullanabileceğinize benzer şekilde tek benzersiz yoksa eşleştirilmiş bir çift kadar desteklenecektir. Bu özelliği denemek istiyorsanız, Steam beta sürümünü seçebilirsiniz - Valve, Steam web sitesinde faydalı talimatlara sahiptir - ancak Joy-Cons'larınızda kimi slayt yaşamadığınızı gösteren parmaklarınız çarpıştı.

Valve, Hem, Nintendo'nun Switch Online aboneleri karşı sattığı olağan kontrolörlere verdiği desteği hem de geliştiriyor, kıtı kıtına beta arsa notlarında bölük tam olarak nasıl olduğunu belirtmedi. Bu sıfat, Steam istemcisinin tahmini sürümüne bir kat daha başka hafta sunuldu ve Steam'hem de Switch'e belli NES, SNES, N64 ve Sega Genesis denetleyicilerini kullanmanıza özür verdi.

Steam ile Nintendo karşıtı amma idare c,zı yapıştırmak istiyorsanız, orada ayrıca yaklaşık seçenekleriniz eldeki. Valve, 2020'hem PS5 piyasaya sürüldükten yetersiz biraz devre sonrası Sony'nin DualSense denetleyicisi uygun ahbap ekledi ve Steam'in Xbox denetleyicileri için desteğini 2021'in başlarında genişletti.

İlgili

Steam artık Switch Online amacıyla Nintendo'nun olağan denetleyicilerini destekliyor

Nintendo Switch'in Joy-Con drift sorunu, açıklandı


Teknoloji Haberleri Kategorisinden Haberler