Loydu.com'a Hoşgeldiniz

Sitemizde çeşitli kaynaklardan derlenen haber, bilgi ve içerikleri bulabilirsiniz. Şikayet ve telif bildirimleriniz için lütfen tıklayın.

Verge'in stresi küçülmek için favori yolları

Verge'in stresi küçülmek için favori yolları

Fiilen stresli birkaç sene oldu. Hepimiz pandemiler (çoklu!), politik anarşi, iktisadi korkunçlukları yaşıyoruz - adını siz kucak. Ve bu, sanat ve ailenin düzgün baskısından bahsetmiyor t...

Fiilen stresli birkaç sene oldu. Hepimiz pandemiler (çoklu!), politik anarşi, iktisadi korkunçlukları yaşıyoruz - adını siz kucak. Ve bu, sanat ve ailenin düzgün baskısından bahsetmiyor tam. Peki, nasıl başa çıkıyorsunuz?

The Verge çalışanlarından, günümüz dünyasında yaşamanın vesvese ve baskılarıyla nasıl başa çıktıklarını bize bildirmelerini istedik (bu sorunlar üstünde jurnal iken düzenlemek zorunda olmak kapsayan). -gündüz bazında). Koşmaktan meditasyona, eklem toplamaya ve palamar ağzı zırh oluşturmaya çok birçok yanıtlar aldık.

Alternatif kimi deyişle, The Verge'deki bazılarımız stresimizi diye şekilde azaltıyor. Belki bunlardan tek işinize yarayabilir yahut işinize göre stratejileri bize bildirebilirsiniz.

Bahçede

Becca in her garden Becca yaklaşık bahçenin büyümesini izliyor. Fotoğrafın izniyle, Becca Farsace

Yetiştirdiğiniz açılış domatesi yemekten ileride biraz muamele olamaz. Sırf hâlâ yediğiniz kalınlık yüze gülücü, çap pişmemiş domates olmakla kalmayacak, aynı zamanda aylarca bazı şeyin büyümesini, büyümesini ve büyümesini izlemenin ürünü olacak.

Aslında evden çalışamama sebebim bahçem. Hep günümü orada, sihirsel yeşil kalemi tapılan kimse haline getirerek geçireceğim. Ve çoğu insanın bitkilere baktığını ve kurak amma ölüme dubaracı yeşil kimi faaliyet gördüğünü düşünürken, deneyimlerim bana büyüyen bazı bahçe gelişmek amacıyla gereken tek şeyin YouTube videoları gözlemek ve su almak olduğunu öğretti. Latife yapmıyorum - Plant Tube'u ele aldınız ve bahçemi ayıklamanın çoğu vakit aklımı ayrıca temizlememe izin verdiğini buldum. ? Becca Farsace, yaşça büyük yönetmen

Hemen huzurunda ağır değersiz yaklaşık bahçesi olan bitişikteki saçma bir ev kiralıyoruz. (Abes derken, her biri tipik amma NYC banyosu büyüklüğünde olan iki penis kirden bahsediyorum.) hiçbir şekilde çim tersini yapmak, sulandırmak ve biçmekle uğraşacak sabrım olmadığından, alışılmış zamanda katışıksız çimleri söktüm ve orada yetişen ve büyüyecekleri, gelişecekleri ve bakımı kolay, hemen hemen örtüye görünmek akıllı olacakları umuduyla amma sarmaşık dalları ekmeye çalışma değişik yabani otlar.

Pekala, orası dünyanın ortası. yaz ve arsa gerçekten de kaplıdır - sarmaşıkla (ama bu elinden gelenin çap iyisini yapıyor) değil, barbar otlarla kaplıdır. Kaçış yağmaya başladıktan yaklaşık beş an netice bütünüyle nöbet gibi görünen bir sürü hayvanca mafsal.

(a) yapılması zamanı gelmiş bazı şey yapıyorum, (b) bazı tam beyin gücü gerektirmeyen (bazı otu yaklaşık sarmaşık bitkisinden bölmek göre gerekenden ağır büzülmüş) ve (c) biraz rahatlamama arkadaş oluyor şu beddua yabani otları yerden çekerek güç. Fantastik bazı terapi, tamamen söylendi. ? Barbara Krasnoff, analiz editörü

Köstek posta

Zincir posta bilezikli bilek Kaitlin'kovuk zincir baklası örgü zırh bileziğini yapması rahatlatıcı, takması hem de uyanık. Fotoğrafın izniyle, Kaitlin Hatton

Basınç eleştirmen hobimi tanıtmanın düzenli bazı yolu devamsız, bu yüzden denemeyeceğim bile. Son zamanlarda zincir baklası zırh takıları ve kıyafetleri yapmaya başladım. Evet, kelepçe örgü zırh, Ye Basmakalıp Günlerde şövalyelerin ve başka savaşçıların koruma olarak kullandığı benzer. Doğrusu senelerdir bu öyle rahatlamadığımı söyleyebilirim.

Bu delice doğan, ne de mücevher ne de genellikle elbise olsun, bir kat daha tam bazı Zımbırtı Kullanma kategorisine girer, kıtı kıtına kelepçe örgü zırh tasarımlarının gerektirdiği sabır ilgili endişelerimi gideren bir iş geçerli.

Tasarımlarımı en ince ayrıntısına kadar kanatlandırmadan ilk kez Chainmail Joe'dan bazı kit ile başladım. Sadece birkaç haftadır bu işteyim ve önceden şiddetli pozitif pırlanta gibi insan yaptım. Ki acilen, ilk zincir örgü zırh üstümü kapatıyorum - aynı anda Rönesans fuarı için ayrıca gerçekçi hakkıyla. Metal giysiler yapmak saçma sapan saatler sürüyor, öğrendim ancak diye zaman acele geçiyor çünkü kaba sakin. ? Kaitlin Hatton, gözcü yöneticisi

Kinetik zevk ve düşünceye dalma yap

NYC maratonunda Victoria Song Victoria, NYC Maratonunda. Resim, Zlata Ivleva

Ağır stresli zamanlarda bana aslında tanıdık olan mükemmel muamele uygulamak. Benim göre bu bir kat daha şiddetli yönetmek anlamına geliyor başka katışıksız çeşitli fiziksel hareket işe yarıyor. Yoga, kuvvet antrenmanı, asılma, şık ve abartılı bir yürüyüş yolu, hafta sonu gezinti, havuzda yüzme - beni abartılı alacaklar beynimin dışına ve vücuduma saygı uyandıran bütün zımbırtı. Düşünceye Dalma uygulamaları yoksa rehberli ilham -li hiç ilgilenmedim, zar zor egzersizin kendisi meditatiftir.

Kendinizin güçlendiğini addetmek sevinçli ve elbette yüzüklerinizi iliştirmek size yaklaşık dopamin artışı sağlıyor.

Geçtiğimiz üç sene hayatımın çap stresli yıllarıydı, anca hep bu alıştırmalar henüz bulunduğum mükemmel yeterli olduğum anlamına geliyor. 2020 seçimleri mi? Haftada 20 ağaç koşuyor, gün şişirilmiş siklet kaldırıyor, sabahları 30 dakikalık yoga akışı yapıyor ve suare yemeğinden netice yürüyüşler yapıyordum. Annem sonraki sene öldükten sonra, takip etmemi vekil başlıca muamele benzeri maratona hazırlanmaktı. Ne zaman acıklı yahut bunalmış hissetsem, kalmamış çıkıp 10 eyer kaltağı koşabilirdim. Kederimi sona erdirmedi, hemen hemen sert ihtiyaç duyduğum biraz perde arası verdi.

Birçok insanın egzersizi büyük kimi angarya kadar gördüğünü -rum, kıtı kıtına Elle Woods haklıydı. Kullanma size endorfin verir, endorfinler sizi kutlu paha ve benim eşimi öldürmeye hiç niyetim yok. ? Victoria Song, yorumlayıcı

Yumuşamak amacıyla en sevdiğim iletişim, galiba sezgileri güçlü olarak, aslında yüksek bir koşuya çıkmaktır. sık sık sekiz milden fazla koştuğum cumartesi sabahları kutsaldır. En sevdiğim rota, iPhone'umdaki Fitness uygulamasına uygun beni 1.300 fitten pozitif itibar artışıyla yerel biraz patikaya hamil 10 millik yaklaşık yürüyüş.

Ara ne olursa olsun, uzun yaklaşık tür bana zaman kazandırır. ve beynimde çalkalanan katışıksız şeyi aşılamak uygun bölge ve tüm bir adıma odaklanmak zorunda kalmam beni halen tutuyor.

? Jay Peters, haber yazarı

Stresle yardım etmek amacıyla başvurduğum yöntem adamakıllı çevrimdışı olmaktır. Yapabildiğim vakit, bu yürünecek mesafe bulunmak anlamına geliyor. Evimin yan toprak yolda yürümem yahut en sevdiğim patika sisteminde yedi millik yaklaşık yol yapmam gerçekte acele yok. Kendimi yaklaşık ekrana yoksa internete değil, bir tek yürümeye yoğun olmaya sıkmak, ne böylece bunalmış hissettiğime konusunda harikalar yaratıyor. Ve hala stresli olduğum iş dair endişeleniyor olsam hem de, Slack mesajları, korkunç şeyler dair tweet'ler veya bunlara eklenecek öbür bazı zımbırtı devamsız (dolayı hizmetin olmadığı yaklaşık bölgedeyim ve kelimenin gerçekçi anlamıyla yapabileceğim karşı) Onları görmüyorum yoksa bir kütüğe veya kayaya takılmadan telefonumu hakimiyet edemiyorum).

İronik kadar, interneti görmezden gelmek dolayı değişik yöntemim çok gelişmiş uygulayımbilim ? bu, bazı VR gözlüğü takmayı içeriyor. yüzüm ve Beat Sabre oynuyorum. Quest 2'min teknik olarak web sitelerine erişebileceğini düşünmeme ise de, öbür lazer kılıçlarını sallarken abes bazı balo almak olduğunda görmezden payına düşmek kolaydır. ? Mitchell Clark, bildiri yazarı

Şimdi alışkanlığım bitti, hemen hemen hiç geçmişte Headspace'i düşünceye dalma uygun kullandım ve sert sıcak ve uyarlanabilir buldum.

Yoğun yaklaşık güne karışmak uygun seansınızın süresini seçebilirsiniz. Ve doğuştan olan olarak, düşünceye dalma yaptığınız gündelik serinizi uzatmanın oyunlaştırılmış heyecanını yaşarsınız. Benim falan bir meditasyon başarısızlığı hissediyorsanız elbette denemeniz vadesi dolmuş kimi alıştırma. ? Allison Johnson, yorumlayıcı

Meslektaşlarım alıştırma yapmaya daha öncelikle değinmiş olsa hem de, bunun gerginlik üstünde ayrıca bana ne o kadar tanıdık olduğunu andırmak zorunda hissediyorum (başıboşluk ve ataletin ileride olmasına gerekçe vermediğimde). kendine güven). Özellikle, son zamanlarda basit mantıksal eğme hareketleri yapmanın bana ne o kadar ahbap olduğunu keşfettim. Instagram'hem de @movementbydavid'den amma kıvırma teknikleri ve pozlar buldum ve bu, biraz özel sorun yaratan noktalarım aşırı amaçlamak için papaz adayı yaklaşık ufacık rutin oluşturmama arkadaş oldu. Elimden gelenin çap iyisini yaptığımda, bu hatıra defteri esneme hareketlerini soy ve / veya evde güç antrenmanı beraber oluşturuyorum. Rutinlerim epeyce basit, zar zor kaslarımı tutuşturmak göre aşırı derecede iş ve sonrasında her zaman ağır daha iyi hissediyorum. Alıştırma sonra istekli duruş gerçektir ve odaklanmış ve ileride bir koruyucu melek durumunda hissetmeme dost olur. Zamanla iyileştirmeler olmak inanılmaz bazı izlenim ve bu terbiyeli kas hissini neredeyse her günkü kazanmak özellikle fantastik - kaslarınızı saf bir biçimde ağrı veya acılık olduğunda algılamak yerine.

Kendime şunu söylüyorum, Uyum yoğunluktan bir kat daha iyidir ve uygun biraz hafta çalışma yaptığımda, vurgu seviyelerim daha iyi idare altta tutulur.

Di Benedetto, kompozitör, zanaat

Sadece ihsan deyin

Hesap makinesi yanıyor, ekranında Sizi strese sokan şeyleri yapmayı bırakın. Resim Alex Castro / The Verge

Benden netice aşkın edin, "Bıraktım."

Amma diğeri, "Hayır."

Bak, çoğumuz başkalarını memnun etmek isteriz ve kendimize aşırı yüklenir ve sonuç bunun stresini yaşarız. Bu o kadar sert strese son vermenin kolay bazı yolu, sizi strese sokan şeyleri yapmaktan vazgeçmektir. Belki De son zamanlarda olan buydu! Sanırım buna Büyük İstifa demiştik? Hep neyse, Today kovuk Tabs yazarı Rusty Foster'ın söylemeyi sevdiği aynı, "hep bırakabilirsiniz."

Da, amma şeylere evet aramak zorunda keza değilsiniz. İsterseniz nazikçe ihsan diyebilirsiniz, hemen hemen "hayır" genelde herkes kendi başına gayet uygun çalışır.

Yani stresten kurtulmaya mı ihtiyacınız eldeki? Peki. Gerçekten ne yapman gerekiyor? Neye iyilik diyebilirsin? Düşünceye Dalma ve eğlence içeceklerini fare yarışında korumak isteyenlere bırakın.

Ah, kesinlikle, isterseniz faziletli ve içerlemiş olabilirsiniz. Oysa gerçekte ki o mutlu -r musun? Lollygagger'lar ve çöpçüler. ? Elizabeth Lopatto, üst muhabir

.


Teknoloji Haberleri Kategorisinden Haberler