Loydu.com'a Hoşgeldiniz

Sitemizde çeşitli kaynaklardan derlenen haber, bilgi ve içerikleri bulabilirsiniz. Şikayet ve telif bildirimleriniz için lütfen tıklayın.

Volkan Sungurtekin Kimdir

Volkan Sungurtekin Kimdir

Volkan Sungurtekin Kimdir Volkan Sungurtekin konusunda endişe edilenler. Kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? burcu nedir?

Volkan Sungurtekin Kimdir

Volkan Sungurtekin Kimdir

Volkan Sungurtekin konusunda endişe edilenler. Kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? burcu nedir? doğmuş yeri gibi yaklaşık aşırı sorunun cevabı. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

2005 yılının Nisan ayında Ordu Devlet Hastanesi’de dünyaya yeni gelen Volkan Sungurtekin, girişken medya dünyasının yakından tanıdığı kimi isimdir. YouTuber, TikToker, Instagrammer ve Toplumcul Basın Fenomeni kimlikleri beraber tanınmakta ve çalışmalarını sürdürmektedir. Boyu 1.60 cm, kilosu 62, burcu ama boğa 'dır.

Eğlenceli basın hem de video çekmeye 7 yaşında aldatmaca videoları -li başlamıştır. Sosyal medyada gündemle alakalı eğlendirici içerikler bulaştıran muzaffer ismin paylaştığı espri anlayışı gelişmiş videoların çoğu Türkiye 'nin kalınlık aka İnstagram sayfalarında paylaşılmıştır.

YouTube 'hem de bir kat daha önce 2 kanalı kapanan Volkan Sungurtekin şuan 3. kanalı -li içerik üretmeye uygulama etmektedir. Daha ilk kez Ordu Valisine özgül hazırladığı ekran ile gündeme gelip Ordu  Valisi Seddar Yavuz tarafından karşılama edilip İnstagram hesabından Volkan Sungurtekin 'ı paylaşmıştır.

Ordu ile alakalı yaptığı projelerinden için adeta tüm Ordu halkı göre tanınıp sevilmiştir. Kendisi Ordu 'kovuk olsa olsa tanınan pop müziğe ait genç hoşsohbet basın fenomenidir.


Biyografi Kategorisinden Haberler


  • Biyografi Kimdir?:
  • Biyografi Doğumu?:
  • Biyografi Ölüm?:
  • Biyografi Çocukları?: