Loydu.com'a Hoşgeldiniz

Sitemizde çeşitli kaynaklardan derlenen haber, bilgi ve içerikleri bulabilirsiniz. Şikayet ve telif bildirimleriniz için lütfen tıklayın.

Yapı Siyasetinde Asya-Pasifik 4

Yapı Siyasetinde Asya-Pasifik 4

NEDEN DÜNYA SİYASETİNDE ASYA PASİFİK 4 ?2019 yılında Türkiye, "Baştan Asya" dedi, işte bu eser bu hedefte akademik olarak atılmış amma adımdır. Türkiye'den Doğu'ya açılan bu akademi...

NEDEN DÜNYA SİYASETİNDE ASYA PASİFİK 4 ?

2019 yılında Türkiye, "Baştan Asya" dedi, işte bu eser bu hedefte akademik olarak atılmış amma adımdır. Türkiye'den Doğu'ya açılan bu akademik gemiyi bölgeye ulaştıran yani bu kitabın ortaya çıkmasını vekil pahalı yazarlara minnettarlık bulunmak isteriz. Onlar biliyorlar başka birileri onları ifa edecek, acemi araştırmalar ortaya konacak, kara literatürü ve kalınlık n,yetinde ülkenin kendisi gelişecek. Kitabın erek kitlesi, Asya - Pasifik ile ilgilenen diploma ve uzun boylu lisans öğrencileri, ticaret insanları, STK üyeleri, gazeteciler, siyasiler ve danışmanlarıdır.

Dünyaya bakalım, yüzünden dünyaya ümit etmek, fiilen sırasıyla iç organlarımızın röntgenini çekmektir, ağızdan çıkan buhar almaktır, gelişmektir.


Eğlence-Kültür Kategorisinden Haberler