Loydu.com'a Hoşgeldiniz

Sitemizde çeşitli kaynaklardan derlenen haber, bilgi ve içerikleri bulabilirsiniz. Şikayet ve telif bildirimleriniz için lütfen tıklayın.

Yapısal Öğrenme Ve Kişisel Yenilikçilik (Türkiye Spor Federasyonları Örneği)

Yapısal Öğrenme Ve Kişisel Yenilikçilik (Türkiye Spor Federasyonları Örneği)

Sporun, hızlı girişken yaklaşık caka olması, eğitime, ekonomiye, milletlerarası diplomasiye hakimiyet etmesi ve çağımızın çağcıl toplumlarının en geniş ve en egemen arkadaş canlıs...

Sporun, hızlı girişken yaklaşık caka olması, eğitime, ekonomiye, milletlerarası diplomasiye hakimiyet etmesi ve çağımızın çağcıl toplumlarının en geniş ve en egemen arkadaş canlısı kurumlarından kimse gibi kabul etme görmesi, spor yönetiminin kontrolünde papazlık veren kurumların çalışanları birlikte ortaya koyduğu gösteri ve yenilikçilik anlayışlarının irdelenmesini öne çıkarmaktadır.

Sektörel anlamda, farklı papazlık alanlarında, organlara ait öğrenmenin ve yeniliğin rolü kamuoyunda alma görmüş olsa de spor sektöründe üretilen hizmete bir kat daha sınırlı bir dikkatle odaklanma karar konusudur.

Bu eserde, "yapısal öğrenme" ve "özgün yenilikçilik" kavramları üstüne durulmuş, Türkiye 'keza sportif hizmetlerin acele yaklaşık ayağını oluşturan spor federasyonları çalışanlarının yeniden bu kavramlar çerçevesinde ortaya koydukları başarı incelenerek demografik değişkenlerin bu yetenekler (özellikler) üzerindeki etkinliği irdelenmiştir.


Eğlence-Kültür Kategorisinden Haberler