Loydu.com'a Hoşgeldiniz

Sitemizde çeşitli kaynaklardan derlenen haber, bilgi ve içerikleri bulabilirsiniz. Şikayet ve telif bildirimleriniz için lütfen tıklayın.

Yavrulama Özdemiroğlu

Yavrulama Özdemiroğlu

Abartısız Adı Soy ÖzdemiroğluBoy 1.91Kilo 90Medeni Hali BekarToplam Görüntülenme 1847Doğum Tarihi 17.04.1996 (24 yaşında)Işaret KoçSosyal Medya Hesapları https,//twitter.com/dozdemiroglu...

Abartısız Adı Soy Özdemiroğlu
Boy 1.91
Kilo 90
Medeni Hali Bekar
Toplam Görüntülenme 1847
Doğum Tarihi 17.04.1996 (24 yaşında)
Işaret Koç
Sosyal Medya Hesapları
https,//twitter.com/dozdemiroglu?lang=tr
-instagram.com/dozdemiroglu
Meslek
Basketbolcu
Doğum Yeri
Balıkesir
Yavrulama Özdemiroğlu temel eğitim eğitimini Balıkesir Ayvalık İlçesi 'nde tamamlamıştır. Arkasından Darüşşafaka sınavlarına girmiş ve kazanarak Darüşşafaka Okulları 'nda Idadi eğitimini sürdürmüştür. Kendisini sınavlara katılması için derslik öğretmeninin yönlendirdiğini ve hep birden sınavlara çalıştığını açıklamıştır. Okul eğitimini fakat iktisat yada İngilizce İşletme kadar çalışma yapmak istediğini açıklayan Soy Özdemiroğlu 1996 yılında Balıkesir 'da dünyaya gelmiştir. Darüşşafaka Basketbol takımı aşağıdaki yapısında adım attığı basket hayatında Darüşşafaka SK A Takımına yükselmeyi başarmıştır. Öncesinde eğer bazı vakit Yeşilgiresun Bld. takımında kiralık gibi üniforma giyen Özdemiroğlu aslen Balıkesir 'lidir. Türkiye Basket Topu Milli Aşiret daha aşağı kategorilerinde resmi elbise giymiştir.


Biyografi Kategorisinden Haberler


  • Biyografi Kimdir?:
  • Biyografi Doğumu?:
  • Biyografi Ölüm?:
  • Biyografi Çocukları?: