Loydu.com'a Hoşgeldiniz

Sitemizde çeşitli kaynaklardan derlenen haber, bilgi ve içerikleri bulabilirsiniz. Şikayet ve telif bildirimleriniz için lütfen tıklayın.

Yeni LIFX kurnaz yakma ürünleri hazır gelebilir

Yeni LIFX kurnaz yakma ürünleri hazır gelebilir

Birkaç sene ilk kez, son uygulayımbilim uyanık ampul oyununda iki büyük isim vardı, Kayıtlı amma Zigbee köprüsüyle çalışan Philips Hue ve Wi-Fi fazla çalışan LIFX, ilaveten beyaz plas...

Birkaç sene ilk kez, son uygulayımbilim uyanık ampul oyununda iki büyük isim vardı, Kayıtlı amma Zigbee köprüsüyle çalışan Philips Hue ve Wi-Fi fazla çalışan LIFX, ilaveten beyaz plastik kartuş gerektirmiyordu. (İnsanların güzel evlerini dağıtan merkezlerden ve köprülerden ne öyle hoşlanmama ettiğini hepimiz -ruz.) aynı anda, Zigbee tabanlı Hue, akıllı aydınlatmanın Kleenex'i olmaya ifa ederken, LIFX bu yılın başlarında alıcılığa geçti.

Hemen Hemen, LIFX müşterileri ve genellikle şık ev uygun edepli haberler mevcut. Kaliforniya merkezli Feit Electric, züğürt Avustralyalı sahibi Buddy Technologies'den LIFX'i aldı ve LIFX'i aromatik tutacağını söyledi.

Feit'in küre biçiminde pazarlama yaşça büyük direktörü Sersem Genç Veya Çocuk Knight, The Verge'e yaklaşık e-postada "Feit Electric, gerçek LIFX ürünleri paketini sunacak ve yeniliklerle hattı genişletmeyi planlıyor" dedi. De, LIFX ürünlerinin tamamının üretilmeye yerine getirme edeceğini ve Feit'in LIFX uygulaması ve gölge platformu üzerinde bakım yapıp geliştireceğini hem de doğruladı. Ek kadar, LIFX Downlight bu yıl piyasaya sürülmeye takip edecek ve 2023 karşı planlanan acemi ürünler hazır.

"LIFX, özel iken oluşturulmuş platformun sağlayabileceği altın sarısı kullanıcı deneyimi ile ayırt edilen kendi çizgisi olarak kalacak."

Başlangıçta umma ahize bir zeki konut Kickstarter sükse öyküsü olan LIFX, adını doğrudan Wi-Fi'ye bağlanan ve Google Home, Amazon Alexa ve Apple HomeKit beraber ahenkli uzun boylu üstün, süper akkor hale gelmiş, renk değiştiren ampuller satarak duyurdu. .

Hemen Hemen 2020 itibariyle, LIFX'in yürütülmesinde aka başarısızlık vardı. LIFX'in diye yıl CES'te duyurduğu ürünlerin az kalsın hiçbiri piyasaya çıkmadı, foto panelleri kayboldu ve diye zamandan durmadan onlardan herhangi faaliyet görmedik. Anca bu satın onaylama birlikte bundan böyle rahibe adayı LIFX ışıklarının yolda olduğunu -ruz.

LIFX'in renk değiştiren ampulleri 1.100 lümene kadar alev kırmızısı sunar . Image, LIFX

Feit Electric, adını duymamış olabileceğiniz hemen hemen ürünlerine olasılıkla sahip olduğunuz dünya çapında amma aydınlatma markasıdır. zar zor bütün tür ampul ve yakma armatürünün (Wi-Fi üstüne temel uyanık ampuller kapsayan) aka bir tedarikçisidir. Ürünleri The Home Depot, Costco ve Lowe's benzer mağazalarda baştan bulunur. Knight, "Feit Electric'teki gücümüz, verme zincirimizin sağlamlığında, k.d.v. ödemeyi gerektiren mal zekamızda ve boylu boslu amma ABD perakende belli başlı yardım listesiyle olan ilişkilerimizde yatmaktadır" dedi - LIFX'in devam eden bölge sorunlarına destek olması zamanı gelmiş kimi davranış.

"LIFX, spesifik kadar oluşturulmuş platformun sağlayabileceği altın gibi kullanıcı deneyimi -li ayırt edilen bir bir çizgisi iken kalacaktır" dedi.

Yaklaşık LIFX temsilcisi, türlü kullanıcının n,yet birkaç aydır gölge bağlantısıyla bağıntılı sorunlardan şikayet ettiği ve ampullerinin eskimeye içten gittiğine ilgili endişelerini dile getirdiği alacaklar bazı LIFX Reddit forumunda satın almayı doğruladı.

Teslim, asıl müşterilere Feit Electric'in küresel olarak LIFX ürün sahiplerini desteklemeye yerine getirme edeceğine dair söz verdi. Isimsiz çalışan, "Marka için yapılan bu hareketin, son bir iki aydır LIFX deneyiminin ve ekosisteminin sürekliliği ve maiyet üstünde kritik olan kullanıcılara ve müşterilere emniyet vermesini umuyoruz" dedi. Feit's Knight, Avustralya merkezli LIFX ekibinin çoğunun LIFX ile çalışmaya ifa edeceğini The Verge'e doğruladı.

LIFX seçme ürünler karşı bazı haysiyet oluşturmuş ve yaklaşık sıra değişim denemiş olsa ayrıca (bu kızılötesi geceleyin mevcut görünüm ışığı ve mikrop hayati ampulü kime unutabilir?), şık aydınlatma pazarı, şirketin 10 sene ilk kez başladığından çok bir kat daha artı dolu durumda. Amazon'de LIFX ücretlerinden ağır daha sudan ucuz yüzlerce Wi-Fi -li çalışan, canlılık değiştiren akıllı ampul vardır, A19 zenci ampulü 35 kafa.

Ayrıca, özbeöz c,zın katışıksız platformda çalışmasını vaat eden, üstesinden gelinmesi uygun uyanık konut standardı Matter müsait. Bu, LIFX'in acele satım noktalarından birini çıplak kılar, HomeKit uyumluluğu. Knight, planın Matter'ı ayrıca LIFX da Feit Electric ürünlerinde teşvik etmek olduğunu doğruladı. "Herkes olası biz ayrıca hangi ürünlerin desteklenmesi vb. dolayı hile değişiklikleri gerektirebileceğine bakıyoruz. Hep geriye dönük uyumlu olmayacak" dedi. "Zar Zor, projenin amacı ve misyonu beraber uyumluyuz."

Başka Feit, LIFX'in servetini baştan canlandıracaksa, vaat edilen yenilik cephesine keskin sıkıya dayanmak zorunda kalacak. Philips Hue'nun kıymetli ürünlerine olan istirham, üst zemin uyanık aydınlatma dolayı amma telli çalgının ön kısmı olduğunu gösterse de, hem denenmiş kimi plato da düzelten kimse biraz platformla desteklenmesi gerekiyor.

.


Teknoloji Haberleri Kategorisinden Haberler